Kolejna polska gwiazda ogłosiła ciążę! Zdradziła termin porodu i pokazała zdjęcia z imponującymi krągłościami

Pola Pospieszalska w ciąży

Pola Pospieszalska w ciąży

Baby boom w show biznesie trwa. Kolejna gwiazda jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła na Facebooku. Kiedy spodziewa się narodzin maleństwa?

Pola Pospieszalska jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się na swoim Facebooku. Kiedy na świat przyjdzie jej maleństwo?

Pola Pospieszalska jest w ciąży. Kiedy poród?

Paulina Pospieszalska tym, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka pochwaliła się na swoim profilu społecznościowym. Piosenkarka, która na co dzień mieszka i występuje w Londynie, opublikowała kolaż zdjęć, na których widać, między innymi, dosyć już zaokrąglony brzuszek.

Coś to się szykuje. Do zobaczenia w kwietniu, maleństwo – napisała piosenkarka.

Pola wygląda kwitnąco. Jak wynika z opisu, potomek przyjdzie na świat już w kwietniu. Będzie to drugie dziecko piosenkarki.

Okazuje się, że dołączy do gwiazd, które urodzą dziecko w 2020 roku. Podobny do niej termin porodu ma Ania Lewandowska.

Pola Pospieszalska w ciąży

Pola Pospieszalska w ciąży

Pod postem natychmiast pojawiły się gratulacje, które płyną z całego świata.

Kim jest Paulina Pospieszalska?

Paulina Pospieszalska w lutym 2002 nagrała wraz z zespołem Pan Profeska utwór o charakterze patriotycznym, który znalazł się na składance Jak zwyciężać mamy. Artyści polscy w hołdzie Mazurkowi Dąbrowskiego wydanej w 2003. W 2008 z pomocą producenta Robina Millara, rozpoczęła nagrywać debiutancki album. Drugim producentem płyty był Ned Bigham. Na płycie gości również John Altman – legendarny aranżer i kompozytor, zdobywca nagród BAFTA i Emmy.

W kwietniu 2009 ze swoją piosenką Strangers in the street zadebiutowała na pozycji 2 na liście przebojów radia Korfu. Piosenka pozostawała w pierwszej dwudziestce przez 20 tygodni. Koncertowała w Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii. Zaśpiewała także na oficjalnym otwarciu London Fashion Week we wrześniu 2010.

Album Wbrew ukazał się na rynku polskim w czerwcu 2009. Teledysk do singla You Disappear doczekał się nominacji do konkursu Eurovision Video Contest.

Zobacz: Anna Lewandowska pochwaliła się treningiem w ciąży. Jak ćwiczy z brzuszkiem?


Pola Pospieszalska jest w ciąży

Pola Pospieszalska jest w ciąży

Pola Pospieszalska – piosenkarka

Pola Pospieszalska – piosenkarka

Pola Pospieszalska – piosenkarka

Pola Pospieszalska – piosenkarka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×