Odmieniony Piotr Stramowski odwiedził szpital z prezentem dla lekarzy. W dredach jest nie do poznania

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski na Instagramie opublikował nowy post. Udowodnił nie tylko, że ma dobre serce, ale także pochwalił się nową fryzurą. Jak wygląda?

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się z każdym dniem. Ministerstwo Zdrowia regularnie informuje o nowych zachorowaniach. Lekarze robią co w ich mocy, by dotrzeć z pomocą do wszystkich, którzy tego potrzebują.

W pomoc medykom włączyło się wiele osób, które robią co w ich mocy, by wesprzeć walkę z COVID-19. Przykładem może być rodzina Staraków, która kupuje respiratory do polskich szpitali. Kwota transakcji rzuca na kolana.

Piotr Stramowski pokazał nową fryzurę. Jak wygląda?

Pomocną dłoń w kierunku szpitali wyciągnął też Piotr Stramowski. Chociaż aktor z reguły nie pokazuje swojego życia prywatnego w sieci, postanowił zrobić wyjątek. Opublikował nowe zdjęcie na Instagramie, w którego opisie zdradził, że przekazuje kolejną porcję maseczek do Szpitala im Św. Rodziny na Madalińskiego.

Krawcowe siedzą we własnych domach i szyją własnoręcznie maseczki dla lekarzy. Codziennie kolejne „porcje” trafiają do coraz to innych szpitali. Każdy może się dorzucić, każda kwota się liczy. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na materiały do szycia, które niestety nie są tanie. Działajmy jak tylko możemy, nawet zdalnie, jest masa potrzebujących i ogrom możliwości. Wierzę, że ten czas zbliży nas do siebie i kiedy będzie już po wszystkim, to jednak coś pozytywnego zostanie w nas i będziemy potrafili wyraźniej dostrzec drugiego Człowieka.

View this post on Instagram

Dziś bardzo owocny dzień! Pierwsza pczka podarunkowa powędrowała do jednego z warszawskich domów dziecka, a druga – 1200 maseczek, oraz przyłbice dla położnych, do Szpitala im Św. Rodziny na Madalińskiego. Pomagajmy jak możemy, KAŻDY GEST SIĘ LICZY. Nie mogę nie wspomnieć o szczytnej inicjatywie z jaką wyszła @wiol__kaa (więcej info na https://zrzutka.pl/SZYJEMYDLASZPITALI ) Krawcowe siedzą we własnych domach i szyją własnoręcznie maseczki dla lekarzy. Codziennie kolejne "porcje" trafiają do coraz to innych szpitali. Każdy może się dorzucić, każda kwota się liczy. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na materiały do szycia, które niestety nie są tanie. Działajmy jak tylko możemy, nawet zdalnie, jest masa potrzebujachych i ogrom możliwości. Wierzę, że ten czas zbliży nas do siebie i kiedy będzie już po wszystkim, to jednak coś pozytywnego zostanie w nas i będziemy potrafili wyraźniej dostrzec drugiego Człowieka. Życzę Wam dużo ZDROWIA i WYTRWAŁOŚCI w tym jakże ciężkim i dziwnym czasie. Peace! ❤️ PS relacja w instastory⬆️⬆️⬆️ #pomagajmy #szyjemydlaszpitali #stopcovid19

A post shared by Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) on

Na post internauci zareagowali niemal błyskawicznie. Nie tylko komplementowali dobre serce aktora, ale także podziwiali jego nową fryzurę, którą pochwalił się przy okazji:

  • Super. No i fryzura też.
  • Piotrze świetna fryzura !!!
  • Cóż to za nowy wizerunek Panie Piotrze?
  • Sytuacja patowa i w ogóle nienapawająca optymizmem, aaaaale u Ciebie: styl, szyk i klasa.

Zobacz także: Patryk Vega pokazał plakat filmu „Bad boys”. Kożuchowska i Stramowski są nie do poznania


Piotr Stramowski pochwalił się nową fryzurą

Piotr Stramowski pochwalił się nową fryzurą

Piotr Stramowski pochwalił się nową fryzurą

Piotr Stramowski pochwalił się nową fryzurą

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski – Sala samobójców: Hejter

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski – Sala samobójców: Hejter

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×