Pierwsza jednopłciowa para w historii polskiego „Tańca z Gwiazdami”. Na parkiecie będzie naprawdę gorąco!

Taniec z Gwiazdami pierwsza męska para

Taniec z Gwiazdami pierwsza męska para

Taniec z Gwiazdami 13 jesienią pojawi się na antenie Polsatu. W programie ma wystąpić pierwsza męsko-męska para. Kto zatańczy? 

Taniec z Gwiazdami to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Najpierw był emitowany na antenie stacji TVN. Po przerwie wrócił, ale już jako hit stacji Polsat. Cały czas nie brakuje bowiem gwiazd, które chcą sprawdzić się na parkiecie i tym samym jeszcze bardziej zaistnieć w show-biznesie. Już we wrześniu na antenie stacji pojawi się 13. edycja formatu, a w sieci publikowane są już nazwiska kolejnych uczestników. Wiadomo, że na parkiecie swoich sił spróbuje między innymi Magda Mołek, Łukasz Płoszajski, Maja Włoszczowska, czy Krzysztof Rutkowski.

Ostatni z wymienionych zastrzegł, że całą gażę, a ta jak podają tabloidy ma wynosić 30 tys. złotych za odcinek, przeznaczy w całości na cele charytatywne. O wszystkim powiedział reporterce Jastrząb Post.

Chciałbym sprostować spekulacje, które w wielu portalach plotkarskich były podejmowane, mówiące o tym, że Rutkowski będzie milionerem. Rutkowski nie musi występować w „Tańcu z Gwiazdami”, żeby być milionerem, bo nim jest. W związku z tym pieniądze, które otrzymam i pełna gaża będzie przekazana na rzecz pomocy Fundacji Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Myślę, że cel i kierunek bardzo prawidłowy. Być może inni którzy będą występować w programie Taniec z Gwiazdami pójdą w moje ślady i również na coś, co jest bliskie ich sercu przekażą swoje pieniądze. Mnie te pieniądze nie są potrzebne i na pewno nie jestem tutaj dla pieniędzy.

Taniec z Gwiazdami 13. Pierwsza męsko-męska para w historii show!

We wrześniu uwielbiane przez widzów show wraca na antenę, a lista uczestników zapowiada się naprawdę imponująco. Pojawiły się doniesienia, że na udział w programie po wielu propozycjach skusiła się w końcu Małgorzata Rozenek, jednak sama zainteresowana jeszcze nie potwierdziła tej informacji. Teraz Pomoponik zdradził, że w tej edycji ma powstać także pierwszy męsko-męski duet. Według informacji, które podaje portal, w show wystąpi Jacek Jelonek znany z Prince Charming.

Mężczyzna wziął udział w pierwszym gejowskim reality show, gdzie poznał Oliwiera Kubiaka, z którym udało mu się stworzyć trwały związek. Tabloid nie podał jednak z kim miałby zatańczyć w parze znany celebryta.

Przypomnijmy, że podobne pary pojawiały się już w edycjach w innych krajach. W amerykańskim wydaniu znana youtuberka JoJo Siw stworzyła parę z kobietą, a w brytyjskim razem wystąpili olimpijczyk Tom Daley i komik Allan Carr. Myślicie, że widzowie w Polsce dobrze zareagują na taki duet?


Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak. Pokaz filmu Elvis

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak. Pokaz filmu Elvis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×