Małgorzata Rozenek gwiazdą Polsatu! W nowym programie zrobi furorę. Już wiadomo, dlaczego tak intensywnie ćwiczy

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek miała rozwiązać umowę ze stacją TVN i przejść do konkurencji. Już jesienią pojawi się na antenie Polsatu. To dlatego tak intensywnie trenuje?

Małgorzata Rozenek od lat jest gwiazda stacji TVN. Jej przygoda z kamerami zaczęła się od programu Perfekcyjna Pani Domu. Tam pokazywała kobietom, jak dbać o dom i jego wnętrze, a także zaplanować wszelkie prace porządkowe tak, by pomieszczenia każdego dnia lśniły czystością. Później przyszła pora no kolejne programy z jej udziałem. Wystąpiła między innymi w Azja Express, gdzie towarzyszył jej mąż, Radosław Majdan. Od samego początku była też prowadzącą Projekt Lady, a show, dla zbuntowanych młodych kobiet doczekał się kilku edycji.

Ostatnio gwiazda coraz rzadziej pojawia się przed kamerami, a programy, które prowadziła zniknęły z anteny. Cały czas jednak wspominała o tym, że widziałaby siebie jako gospodynię Dzień Dobry TVN.

Bardzo chciałabym poprowadzić „Dzień dobry TVN”, mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda z tym tematem od samego początku mojej pracy – mówiła w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Jak już wiemy, jej wielkie marzenie się nie spełniło. Ale teraz pojawił się kolejny cień nadziei na to, że będzie błyszczała przed kamerami. W jakim programie ma się pojawić.

Małgorzata Rozenek nową gwiazdą stacji Polsat. Gdzie wystąpi?

Małgosia nigdy nie mogła narzekać na brak pracy. Gwiazda poza zobowiązaniami wobec stacji ma jeszcze własne biznesy, kontrakty reklamowe, a także prężnie rozwijające się konto na Instagramie. Z każdym dniem przybywa jej kolejnych fanów, którzy podglądają, jak wygląda jej życie prywatne. W tym ostatnio dzieje się bardzo dużo, ponieważ ulubienica internautów wprowadziła się do nowej willi i wszystko relacjonuje w sieci.

Jak się okazuje przeprowadzka nie jest jedynym wyzwaniem dla gwiazdy. Magazyn Party przekazał dzisiaj zaskakujące wieści. Według dwutygodnika Małgosia miała rozwiązać umowę z TVN i rozpocząć współpracę ze stacją Polsat.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiązała umowę z TVN-em, jesienią przechodzi do Polsatu – twierdzi informator Party.

Jeszcze większą sensacją jest to, że ma być ona jedną z uczestniczek 13. edycji Tańca z Gwiazdami, która pojawi się na ekranach już we wrześniu. Przypomnijmy, że kilka lat temu w tanecznym show wystąpił mąż Małgosi – Radosław Majdan.

Jej obecność w show na pewno przyciągnęłaby przed ekrany prawdziwe tłumy. Być może to dlatego gwiazda jakiś czas temu postanowiła rozpocząć bardzo intensywne treningi na siłowni. Kondycja zapewne przyda jej się na parkiecie. Będzie jej kibicować?

Poniżej przypominamy nasz wywiad z Iwona Pavlovic, która wypowiedziała się o udziale Małgosi w Tańcu z Gwiazdami.


Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Małgorzata Rozenek pokazała dom

Małgorzata Rozenek pokazała dom

Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu

Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×