Szukaj

Wypłynęły ciekawe fakty o partnerze Kasi Niezgody. Chyba nikt się nie spodziewał takich rewelacji

Paweł Markiewicz wydał piosenkę

Paweł Markiewicz wydał piosenkę

Paweł Markiewicz, partner Katarzyny Niezgody, wydał piosenkę disco-polo. Lepiej uważaj podbija sieć. Chyba nikt się nie spodziewał takich rewelacji.

Katarzyna Niezgoda zdobyła popularność jako partnerka Tomasza Kammela. Chociaż wydawałoby się, że ich relacja jest wyjątkowo zgodna, nie przetrwała próby czasu. Dawni partnerzy znaleźli jednak szczęście w miłości. Dziennikarz spotyka się z tajemniczą Kasią, Niezgoda z kolei z Pawłem Markiewiczem.

Paweł Markiewicz wydał nowy singiel. O czym opowiada?

Kasia i Paweł razem podróżują, czego dowodem może być fakt, że jakiś czas temu wrzucili do sieci wspólne zdjęcie zrobione w Azji. Pojawiają się także na branżowych imprezach, tak jak pod koniec sierpnia, gdy wzięli udział w promocji książki Sylwii Koperskiej, Wilczyca. Niezgoda tego wieczoru przyciągała spojrzenia. W czarnej stylizacji prezentowała się zachwycająco.

Partner Kasi, chociaż epizodycznie pojawił się w kilku serialach, niedawno postanowił spróbować sił w muzyce. Kilka dni temu do sieci trafiła piosenka disco-poloLepiej uważaj. Muzyk śpiewa o niespełnionej miłości, a w teledysku nie brakuje pięknej kobiety i luksusu:

Każdy uśmiech Twój jak słodkie wino wciąż ogrzewa mnie bez końca. Gdziekolwiek jesteś… Nie zapomnę Cię, dziewczyno. Marzeń mych spełnieniem będziesz mimo że wybrałaś znów innego. Powiedz mu więc, że nie zapomnę Cię — śpiewa w refrenie.

Piosenka trafiła do sieci cztery dni temu i przez ten czas zdobyła prawie 9 tysięcy wyświetleń. Internauci oceniają jednak debiut jako bardzo udany. W komentarzach piszą:

  • Polonia się bawi. Super teledysk.
  • Przepiękny utwór. Świetna produkcja na najwyższym poziomie aż chce się słuchać non stop 🙂 Kawał dobrej roboty. Pozdrawiam.
  • Udany debiut piosenka jest naprawdę bardzo dobra taki klimat lubię czuć esencję powiew klasyki.

A Wam jak się podoba?


Paweł Markiewicz wydał piosenkę

Paweł Markiewicz wydał piosenkę

Paweł Markiewicz nagrał piosenkę

Paweł Markiewicz nagrał piosenkę

Paweł Markiewicz nagrał piosenkę

Paweł Markiewicz nagrał piosenkę

Dodaj komentarz

  • Marcel pisze:

    Piosenka super. Świetna muza i oprawa. Dobrze się słucha i wpada w ucho. Gratuluję odwagi i do przodu

  • Gość pisze:

    Brawo Panie inżynierze, jest Pan człowiekiem wielu talentów, odwagi ….człowiekiem z marzeniami, które są realizowane… gratuluję wytrwałości i pracowitości. Tak trzymać….piosenka ładna, produkcja super…piękni Wy…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×