Paulla po raz pierwszy opowiedziała o nagłym rozwodzie z Rafałem Wojtysiakiem. Co tak naprawdę ich poróżniło?

Paulla i Rafał Wojtysiak

Paulla i Rafał Wojtysiak

Paulla i Rafał Wojtysiak rozstali się nagle. To było duże zaskoczenie, ponieważ wokalistka w wielu wywiadach podkreślała, jak ważna jest dla niej duża rodzina i że wraz z ukochanym planują ciążę.

Rozstaliśmy się po cichu, tak samo jak się pobraliśmy. Myślę, że gdzieś głęboko wciąż jest w nas miłość. Zawsze będziemy się kochać i szanować. Pozostajemy w przyjaźni, ale mamy inne priorytety. Dla mnie ważna jest rodzina, chciałabym mieć jeszcze jednego dzidziusia. Rafał jest niespokojnym duchem. Dlatego każde poszło w swoją stronę – wytłumaczyła w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Wokalistka ma jednego syna z poprzedniego związku. Chłopiec jest oczkiem w głowie artystki, która ze względu na jego dobro, nie przyjmuje wszystkich propozycji zawodowych, chcąc jak najwięcej czasu spędzać właśnie z nim.

Mnie szkoda trwonić czas na imprezach i pozowaniu na ściankach. Wolę spożytkować energię podczas koncertów lub przekazać wyjątkowe emocje słuchaczom na mojej kolejnej płycie – powiedziała. – Syna wychowuję sama. Zdarza się, że jestem w środku ważnego spotkania, a dzwoni pani z przedszkola, bo dziecko ma gorączkę. Prosi, bym je zabrała. Wali się cały plan dnia, bo nie mogę też liczyć na to, że codziennie wspomoże mnie rodzina. Adaś jest samodzielny, ale sześcioletniego dziecka nie można zostawić samego w domu.

Zobacz: Tylko u nas! Paulla i DJ Adamus razem? [WIDEO]


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×