Paulina Przybysz świętuje 10. urodziny córki wspólnym zdjęciem. Rzadko pokazuje tak prywatne fotki

Paulina Przybysz z niemowlęciem

Paulina Przybysz z niemowlęciem

Paulina Przybysz pokazała zdjęcie z młodszą córką. Rita skończyła 10 lat. Do wspólnej fotografii piosenkarka dodała piękny wpis. Tak uczciła urodziny swojej pociechy.

Paulina Przybysz jest młodszą siostrą Natalii Przybysz. W wieku dziewięciu lat zdobyły Grand Prix festiwalu Morda. Wspólnie utworzyły zespół Cebion. Z kolei Sistars założyły jako nastolatki, w 2001 roku. Po przebojowych dwóch płytach, świetnej sprzedaży i Fryderykach, występach na Eurowizji i w Opolu, grupa przestała istnieć w 2006 roku.

Co od tej pory robi 36-letnia dziś Paulina? Właśnie zaskoczyła zdjęciem z niemowlęciem.

Paulina Przybysz pokazała córkę Ritę. Ile ma lat?

Gdy zakończył działalność wspólny zespół sióstr Przybysz, Sistars, Paulina miała 21 lat. Od tamtej pory nagrywała solo jako Pinnawela, a także pracuje z kilkoma składami naraz. Spełnia się w grupie Rita Pax, ma duet Minimal z Markiem Pędziwiatrem, jest też wokalistką producenta Sonar Soula.

Miewam czasem momenty zwątpienia i mówię sobie: wzięłabyś się za normalną robotę, Paulinka, tylko że… Nie mam lepszego pomysłu i nie chcę go mieć, bo nie wyobrażam sobie życia bez tworzenia muzyki, niekończącej się współpracy z supermuzykami i ludźmi, wszelakich kooperacji – mówiła w rozmowie z serwisem T-Mobile Music.

Oprócz tego skupiła się na życiu osobistym. Nie zdradziła jednak, z kim założyła rodzinę, bardzo chroni swojej prywatności. Paulina ma dwie córki, Matyldę (ur. 2010) i Ritę (ur. 2012). Zdjęcie młodszej z nich właśnie trafiło na Instagram Przybysz. Wszystko z powodu 10. urodzin dziewczynki. Mama wyjęła zdjęcie z rodzinnego albumu i napisała:

Dokładnie o tej porze 10 lat temu urodziła się moja druga córka, nie wiem jak to się stało że młodsze dziecko ma już dwucyfrowy wiek. This is amazing, dzień matki po drugiej stronie oceanów był chyba wczoraj, nasz nadchodzi, ja czuję go dzisiaj. Lovely Rita Teresa galopuj przez życie śmiało. #macierzyństwo #miłość #timeflies

Post Pauliny Przybysz wzruszył jej obserwatorów. Pod postem zaroiło się też od urodzinowych życzeń dla Rity.


Paulina Przybysz pokazała córkę

Paulina Przybysz pokazała córkę

Paulina Przybysz wzięła udział w hot16challenge2

Paulina Przybysz wzięła udział w hot16challenge2

Paulina Przybysz

Paulina Przybysz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×