NewsyMartyna Wojciechowska świętuje 15. urodziny córki. Fani nie poznali Marysi. Makijaż, długie paznokcie... "Wydoroślała"

Martyna Wojciechowska świętuje 15. urodziny córki. Fani nie poznali Marysi. Makijaż, długie paznokcie... "Wydoroślała"

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Krystyna Miśkiewicz
18.04.2023 09:40

Martyna Wojciechowska to jedna z gwiazd stacji TVN. Reporterka ma wiele pasji, a jedna z nich są podróże. To właśnie one sprawiły, że stała się ulubienicą widzów. Od wielu lat przemierza różne zakątki świata i pokazuje na ekranie historie warte opowiedzenia. Program Kobieta na krańcu świata stał się wielkim hitem i od dekady przyciąga przed telewizory. Po krótkiej przerwie format znowu wróci do jesiennej ramówki.

Dziennikarka, mimo że ma wiele zawodowych i prywatnych aktywności, skupia się przede wszystkim na swojej córce. W 2008 roku na świat przyszła Marysia. Ojcem dziewczynki był płetwonurek Jerzy Błaszczyk.

Mężczyzna przegrał walkę z nowotworem, gdy jego córka była jeszcze mała. Od tamtej pory Martyna wychowuje ją sama. Marysia właśnie skończyła 15 lat, a z tej okazji podróżniczka pochwaliła się nowym zdjęciem nastoletniej pociechy.

Martyna Wojciechowska pokazała córkę. Marysia skończyła 15 lat

Martyna jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Jej profil śledzi ponad 2 miliony osób. W sieci pokazuje ona głównie publikacje związane z pracą, ale zdarzają się też ważne dla niej kadry z życia prywatnego. Takim niewątpliwie są urodziny jej córki, Marysi.

Dziewczyna ma już 15 lat i zmieniła się w śliczną nastolatkę, czego dowodem jest jej nowe zdjęcie. Martyna od dłuższego czasu nie pokazywała nowych zdjęć córki, dlatego fani są nie tylko zaskoczeni, ale też zachwyceni.

MARYSIA. Poznałyśmy się 15 lat temu na sali porodowej, kiedy Ją urodziłam. I od tamtej pory nie mogę przestać się Nią zachwycać, choć czasem macierzyństwo bywa trudne. Wielokrotnie powtarzałam, że to najbardziej wymagająca podróż w moim życiu, w dodatku bez mapy - zaczęła swój wpis.

Dumna mama krótko opisała też to jaka jest jej córka. I przyznała, że to właśnie ona sprawiła, że zaangażowała się w nowy projekt dotyczący młodzieży i zdrowia psychicznego.

Mania jest ciekawa świata i ludzi, wrażliwa na krzywdę innych, empatyczna. Dzięki Niej powstał projekt „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”.Bo to właśnie moja córka jest dla mnie największą inspiracją do działania i zmieniania świata na lepsze.No i bardzo bym chciała, żeby sama mogła korzystać z takiego programu profilaktycznego, jaki Fundacja UNAWEZA właśnie opracowuje w gronie ekspertów. A który będzie ogólnodostępny i darmowy dla wszyskich już od najbliższego roku szkolnego.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstw komplementów od fanów.

 • Nie poznałam córki, a obserwując Pani profil obserwuję ją także. Wydoroślała, urosła i już to nie jest Mania tylko Maria.
 • Najlepsze życzenia dla Twojej pięknej Córki Marysi.
 • Kojarzę jak na tym profilu były zdjęcia małej Marysi, a to już taka duża dziewczyna. Szok.
 • Jestem pod wrażeniam.

A wy poznalibyście Marysię na nowym zdjęciu?

Martyna Wojciechowska o planach córki na przyszłość

Córka Martyny Wojciechowskiej w ogóle nie chce wiązać swojej przyszłości z show-biznesem. Jakiś czas temu w rozmowie z Co za tydzień, Martyna przekazała, że nastolatka ma swoje pasje związane ze sztuką i w tej dziedzinie się widzi.

Marysia ma swoją drogę, ma prawo do swojej drogi, ja w ogóle jestem ostatnią osobą, która by mówiła dziecku, co ma w życiu robić. Na razie na pewno nie chce się zajmować ani dziennikarstwem, ani zawodowo podróżowaniem, ani nie chce mieć nic wspólnego z show-biznesem i z mediami. Ma swój pomysł na życie i jest on związany ze sztuką. Jak będzie, zobaczymy, ale ja mam pełną zgodę na to, żeby moje dziecko robiło cokolwiek sobie w życiu wymarzy.
 • Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Fot. screen z Facebook
 • Martyna Wojciechowska i jej córka Marysia
 • Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z córką
 • Martyna Wojciechowska chwali się swoją zdolną córką
 • Martyna Wojciechowska z córką Marysią w kuchni
 • Martyna Wojciechowska z córką
 • Martyna Wojciechowska z córką Marysią
 • Martyna Wojciechowska z córką
 • Marysia - córka Martyny Wojciechowskiej
 • Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Fot. screen z Facebook
 • Martyna Wojciechowska z córką Marią Błaszczyk
 • Martyna Wojciechowska z córką
 • Martyna Wojciechowska z córką
 • Martyna Wojciechowska z córką
[1/14] Martyna Wojciechowska z córką Marysią Fot. screen z Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także