Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej...

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!
Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”
Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół...

Dziś piątek, 20.07.2018

Wystarczyło jedno zdjęcie z synkiem aby Paulina Krupińska wywołała burzę w mediach społecznościowych! Internauci nie mieli litości dla szczęśliwej matki!

Paulina Krupińska skrytykowana za zdjęcie z synkiemPaulina Krupińska skrytykowana za zdjęcie z synkiem

Miss Polonia 2012, Paulina Krupińska, jak wiele innych polskich gwiazd, uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Jak możemy zobaczyć na Instagramie, modelka czerpie obecnie najwięcej przyjemności z macierzyństwa. Paulina bardzo często udostępnia w sieci zdjęcia z malutkim synkiem, dzięki którym promuje swoje kolorowe życie.

Jednak, gdy przyjrzymy się komentarzom pod jednym z ostatnich opublikowanych zdjęć na profilu Miss Polonia, zobaczymy, że pokazywanie tylko i wyłącznie „różowej strony” macierzyństwa nie wszystkim przypadło do gustu.

Jak człowiek wstaje i patrzy na dziecko to świat od razu wydaje się piękniejszy i pogoda nie straszna. Zgadzacie się ze mną?  – napisała Paulina pod jednym ze zdjęć.

Obserwatorki nie oszczędzały w słowach Krupińskiej i stanowczo komunikowały sprzeciw wobec kolorowego życia matek, które ma też swoje ciemne strony.

Tak słodko, że aż mdło. Czy zawsze i wszędzie trzeba promować idee, że macierzyństwo jest takie różowe i cudowne? – napisała jedna z fanek.

Pauliny akurat w ogóle się to nie tyczy, ale czasem czytam u tych wszystkich mateczek, a obserwuje takie, które zawsze są idealnie ubrane, umalowane, jak wszystko u nich jest idealne i nic nie robią, tylko piszą jakie to macierzyństwo jest wspaniałe! Masakra – skomentował kolejna.

Teraz dzieci ma wiele lasek, które się lansowały. Nie pokazywały pryszczy tylko podróże i torebki. Nastał dla nich czas dzieci, więc lansują ciuszki, słodkie pokoje itd. To minie, wyż nie trwa wiecznie i 10-latek nie da się ustawiać na kawałku koca z napisem: mam 10 lat – wyznała szczerze obserwatorka.

Na te wszystkie negatywne komentarze, Paulina Krupińska opowiedziała jednym, stanowczym zdaniem.

Każdy sądzi według siebie – czytamy.

Wśród krytycznych opinii, znalazły się również i takie, które popierały stanowisko modelki.

A Wy, co sądzicie o promowaniu kolorowego życia młodych matek?

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska rozpoczęli zimowe szaleństwo! Z dzieciakami wybrali się do Zakopanego!

Paulina Sykut-Jeżyna i Paulina Krupińska w identycznych bluzeczkach z falbankami! Znamy cenę i markę. To będzie hit sezonu!

Paulina Krupińska już po ślubie? Wszystko zdradził nam Staszek Karpiel-Bułecka! [WIDEO]Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?

Komentarzy: 3


Gość | 17 listopada 2017, 10:36

hm jak się ktoś do macierzyństwa przygotował ,ma stabilny związek ,dom i kasę jest zdrowy to owszem, tak to wygląda -jak sobie pościelesz ….


Zuzka | 16 listopada 2017, 22:18

Jak zawsze pewnie hejtują bo zazdroszczą. Co to się porobiło teraz. Pewnie siedzą takie zakompleksione grubasy przed kompem i hejtują innych… Z czystej zazdrości. Powinny się wziac za siebie, jakaś dietka, iqacai i dopiero jak się samemu będzie idealnym to wtedy komentować kogoś innego.


Gość stenia | 16 listopada 2017, 18:12

O czym tu kometowac pustak


Dodaj komentarz
×