Szukaj

Odchudzony Patryk Vega bez koszulki wygląda tak, że szok! Mamy męską wersję Karoliny Szostak!

Jeszcze niedawno sławny reżyser był niemodnie ubranym, pociesznym "pączuszkiem". Wystający brzuch i podwójna broda to były jego znaki rozpoznawcze. Dziś zmienił się nie do poznania! Zobaczcie, jak wygląda jeden z najbardziej znanych, polskich reżyserów!
Patryk Vega metamorfoza

Patryk Vega metamorfoza

Reżyser takich filmów jak Pit Bull z Andrzejem Grabowskim, Kobiety Mafii czy Służby specjalne z niesamowitą Olgą Bołądź, przeszedł w ciągu ostatniego czasu ogromną przemianę! Patryk Vega zrzucił aż 50 kilogramów! Jak podaje w jednym wywiadów, droga do osiągnięcia tego celu to prawdziwa męka, która wymaga wielu wyrzeczeń, a przede wszystkim konsekwentności w drodze do obranego celu:

Nie jest lekko. Dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40 kilogramów! Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10 kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświęcić, bo jest naprawdę super! Tak dobrze nie czułem się od 20 lat – wyznał w grudniu 2018 w rozmowie z Plejadą.

Dziś możemy obserwować zupełnie nowy image Patryka. Zapuścił modną brodę, kupuje ubrania w tych samym rozmiarze, co większość Polaków oraz ma nowe tatuaże. Praktycznie całe ciało reżysera pokryte jest dziełami sztuki, które wiele dla niego znaczą. Jak sam mawiał wielokrotnie:

One są dla mnie jak „przekroczenie Rubikonu” nie ma już powrotu z raz obranej ścieżki.

Tatuaże od dawna przestały być kojarzone z pobytem w zakładach karnych, a większość młodych ludzi bez względu na płeć ma choć jeden z nich na swoim ciele. Dziś do wyboru mamy mnogość  kolorów, a ich twórcy prześcigają się w nowych wzorach, które ogranicza tylko wyobraźnia. Ponadto organizowane są ogromne festiwale zrzeszające amatorów tuszu pod skórą.

A wy, macie jakąś dziarę?

Zobacz: Coraz chudszy Patryk Vega na premierze „Kobiet Mafii 2”. Nie przesadził?

Zobacz: Patryk Vega i Małgorzata Kożuchowska na planie „Plag Breslau”!

Zobacz:  „Botoks” najgorszym filmem roku! Co na to Patryk Vega?


Paryk Vega schudł

Paryk Vega schudł

Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy

Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy

Patryk Vega - Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×