Szukaj

Odchudzony Patryk Vega bez koszulki wygląda tak, że szok! Mamy męską wersję Karoliny Szostak!

Patryk Vega metamorfoza

Patryk Vega metamorfoza

Jeszcze niedawno sławny reżyser był niemodnie ubranym, pociesznym "pączuszkiem". Wystający brzuch i podwójna broda to były jego znaki rozpoznawcze. Dziś zmienił się nie do poznania! Zobaczcie, jak wygląda jeden z najbardziej znanych, polskich reżyserów!

Reżyser takich filmów jak Pit Bull z Andrzejem Grabowskim, Kobiety Mafii czy Służby specjalne z niesamowitą Olgą Bołądź, przeszedł w ciągu ostatniego czasu ogromną przemianę! Patryk Vega zrzucił aż 50 kilogramów! Jak podaje w jednym wywiadów, droga do osiągnięcia tego celu to prawdziwa męka, która wymaga wielu wyrzeczeń, a przede wszystkim konsekwentności w drodze do obranego celu:

Nie jest lekko. Dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40 kilogramów! Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10 kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświęcić, bo jest naprawdę super! Tak dobrze nie czułem się od 20 lat – wyznał w grudniu 2018 w rozmowie z Plejadą.

Dziś możemy obserwować zupełnie nowy image Patryka. Zapuścił modną brodę, kupuje ubrania w tych samym rozmiarze, co większość Polaków oraz ma nowe tatuaże. Praktycznie całe ciało reżysera pokryte jest dziełami sztuki, które wiele dla niego znaczą. Jak sam mawiał wielokrotnie:

One są dla mnie jak „przekroczenie Rubikonu” nie ma już powrotu z raz obranej ścieżki.

Tatuaże od dawna przestały być kojarzone z pobytem w zakładach karnych, a większość młodych ludzi bez względu na płeć ma choć jeden z nich na swoim ciele. Dziś do wyboru mamy mnogość  kolorów, a ich twórcy prześcigają się w nowych wzorach, które ogranicza tylko wyobraźnia. Ponadto organizowane są ogromne festiwale zrzeszające amatorów tuszu pod skórą.

A wy, macie jakąś dziarę?

Zobacz: Coraz chudszy Patryk Vega na premierze „Kobiet Mafii 2”. Nie przesadził?

Zobacz: Patryk Vega i Małgorzata Kożuchowska na planie „Plag Breslau”!

Zobacz:  „Botoks” najgorszym filmem roku! Co na to Patryk Vega?


Paryk Vega schudł

Paryk Vega schudł

Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy

Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy

Patryk Vega - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×