Szukaj

Patrycja Markowska ma dom w Hiszpanii. Nieźle się tam urządziła. O jej azylu na drugim końcu Europy mało kto wiedział

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska i jej partner kupili dom w Hiszpanii. Znaleźli piękne miejsce i już nie mogą się doczekać, żeby przeprowadzić się do niego na stałe.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński są jedną z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu. Wychowują trzynastoletniego syna Filipa. Niezbyt często dzielą się swoimi prywatnymi sprawami. Jednak otwarcie mówili o kryzysie w ich związku.

Jeśli dotknęlibyśmy punktu w którym trzeba byłoby się rozstać, to pewnie byśmy się rozstali – mówiła Patrycja w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Nie ukrywają, że ich relacja wisiała na włosku. Musieli sięgnąć po pomoc terapeuty:

Poszliśmy na terapię. Nauczyła mnie, że gdy coś idzie nie tak, nie muszę się za to biczować. Nawet, jeśli popełnię błąd, mój świat się nie zawali – wyznała wokalistka w jednym z wywiadów.

Obecnie związek ma się świetnie, choć oczywiście zdarzają się gorsze momenty:

Wydaje mi się, że w dzisiejszym pędzie, kiedy jest tyle pracy, mamy dużo rzeczy na głowie i jesteśmy w artystycznych zawodach, to utrzymać związek w normalnej, zwykłej harmonii jest naprawdę trudno. I wspomagamy się w różny sposób. Jesteśmy dość temperamentnym związkiem. Ważne jest też, żeby walczyć. To bardzo banalne co powiem, ale ludzie mówią, że szybciej się teraz wymienia, niż pracuje nad czymś – powiedziała Patrycja w rozmowie w Jastrząb Post.

Według Jacka kryzysy w związkach z długim stażem są zupełnie naturalne:

Kryzysów nie mają pary, które są ze sobą przez pół roku i tam nie było tych kryzysów. Ale nagle nie ma tych par, bo się rozwodzą, rozchodzą. Kryzysy są i zawsze będą, tylko trzeba je umieć przezwyciężać.

Patrycja i Jacek znaleźli sposób na kryzysy. To nie tylko terapia. Uwielbiają też długie podróże, a swój azyl znaleźli w Hiszpanii.

Patrycja Markowska ma dom w Hiszpanii

Patrycja i Jacek kochają Hiszpanię. To właśnie tam kupili dom niedaleko Barcelony. Z relacji jednego z tygodników wynika, że nieźle się tam urządzili. Jak mieszkają?

Przestronny dom, przepiękna okolica i ciepły, nadmorski klimat mają stanowić doskonałe miejsce do spędzania czasu dla obojga. Patrycja znajdzie tam doskonały azyl do pracy nad kolejnymi materiałami do nowych nagrań. Miejsca jest tyle duże, że swobodnie będzie mogła zabierać ze sobą także muzyków z zespołu. Jacek z kolei kocha morze i żeglowanie, więc znajdzie tam doskonałą bazę wypadową do realizowania swojej pasji – donosi Na żywo.

Jednym ze sposobów na monotonię w związki i kryzysy są dla nich podróże. Uwielbiają także swój dom. Marzą o tym, żeby pomieszkać tam dłużej. Póki co regularne odwiedziny popsuła pandemia.

Kilka razy kusiło ich, żeby przenieść się do Hiszpanii, wyremontować ukochany dom i podjąć się nowych wyzwań. Mają też nadzieję, że jak będzie można swobodnie się przemieszczać, to zrealizują swój plan i spędzą w słonecznym miejscu 15. rocznicę związku, a także każdą kolejną.


Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem

Patrycja Markowska - 2011 vs. 2021

Patrycja Markowska - 2011 vs. 2021

Dodaj komentarz

  • Baba pisze:

    Najśmieszniejsze jest to,że ci milionerzy mając wszystko żebrzą od rządu o pomoc,bo nie mają za co żyć. To jest już dno dna. Biedny Świerzyński,Golce,Janda,Dygant,Rodowicz itp. Można by wymieniać tych biedaków bez końca. Smutne,że wystarczy mały wirus,a hieny już się zleciały.

  • No i tyle w temacie, kogo stać to kupuje, a reszta????, szkoda gadać i to jest de best???? pisze:

    No i tyle w temacie, kogo stać to kupuje, a reszta, szkoda gadać i też jest beeeee?????

  • Gość pisze:

    Teraz wsxyscy milionerzy a na starosc beda biadolic.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×