Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke mają się ku sobie? W historii „Tańca z gwiazdami” narodziło się znacznie więcej par

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke są parą?

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke są parą?

Pary, które poznały się w Tańcu z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 5 dopiero co się zakończył. Emocje jednak nie opadły ani na minutę. Wciąż mówi się o wczorajszych zwycięzcach. Wielu nie spodziewało się, że to właśnie Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke będą triumfować. W finale mieli przecież bardzo mocnych rywali. Chodzi o Elżbietę Romanowską i Rafała Maseraka.

Zobacz: Finał programu „Taniec z gwiazdami 5”. Jak w ostatecznej rozgrywce poradziły sobie Anna Karczmarczyk i Elżbieta Romanowska? [GALERIA] 

Taniec zbliża ludzi. To wiadomo nie od dziś. Gdy dwie osoby spotykają się codziennie na parkiecie, trenują różne układy, często pozostają w bliskiej relacji. Bywa i tak, że taniec może połączyć ludzi na dłużej. Wszystkich niedowiarków powinie przekonać przykład par, które poznały się podczas treningów do Tańca z gwiazdami. Do tych, których przygoda w programie połączyła na zawsze z pewnością należą Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Aktorka brała udział w drugiej edycji Tańca z gwiazdami. To tam właśnie poznała swojego obecnego męża. Miłość między nimi kwitła z każdym kolejnym treningiem. W pewnym momencie już nikt nie miał wątpliwości, że Cichopek i Hakiel mają się ku sobie. Para wzięła w końcu ślub i dziś wychowują już dwójkę swoich dzieci: Hannę i Adama.

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel często chodzą na imprezy? Ich odpowiedź nieco nas zaskoczyła 

Tymczasem okazuje się, że takich przykładów możemy podać jeszcze więcej. O tym, kogo jeszcze połączył Taniec z gwiazdami możecie przekonać się zaglądając do naszej galerii.

Zobacz: Wiemy co zwycięzcy „Tańca z Gwiazdami 5.” Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke zrobią z nagrodą pieniężną! 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w Tańcu z Gwiazdami

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w Tańcu z Gwiazdami

Taniec z gwiazdami 5: kto wygrał? Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke są parą?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×