Orlando Bloom zdradza Katy Perry z… Aż trudno w to uwierzyć!

Orlando Bloom zdradził Katy Perry z Seleną Gomez

Orlando Bloom zdradził Katy Perry z Seleną Gomez

Orlando Bloom zdradza Katy Perry z Seleną Gomez

Katy Perry i Orlando Bloom do tej pory tworzyli bardzo zgrany duet. Paparazzi przyłapali parę na randce w jednej z restauracji w Kalifornii. Zjedli wspólnie kolację, a później odjechali samochodem cały czas trzymając się za ręce. Przypomnijmy, że po raz pierwszy widziani  byli razem podczas rozdania Złotych Globów 2016. 

Tymczasem okazuje się, że sielanka w związku tych dwojga właśnie się skończyła. Serwis TMZ opublikował zdjęcia, na których Orlando obejmuje młodą brunetkę. Nie jest to Katy Perry, a Selena Gomez. Fotografie wykonano w sobotę, zaraz po koncercie Seleny w Las Vegas. Piosenkarka miała co świętować. Zainaugurowała bowiem trasę koncertową Revival. Na zdjęciach widać, jak wokalistka i aktor świetnie czują się w swoim towarzystwie. 

A co na to Katy Perry? Jej znajomi twierdzą, że nie może się otrząsnąć po tym, co zobaczyła. Wciąż nie wydała jednak oficjalnego oświadczenia.

Katy chce ufać Orlando i sądzi, że nie zrobił nic złego, nawet jeśli zdjęcia wskazują na coś innego. Jest za to wściekła na Selenę i chce, żeby za wszelką cenę trzymała się z dala od Orlando. Nie ufa jej i próbuje się dowiedzieć, co tak naprawdę się wydarzyło – mówi informator HollywoodLife.com

Zdjęcia, które prezentujemy poniżej chyba nie pozostawiają wątpliwości.

Zobacz: Gwen Stefani rozstała się z mężem bo ten… zdradzał ją z nianią ich dzieci! To jednak nie wszystko…

Selena Gomez i Orlando Bloom mają romans?

Selena Gomez i Orlando Bloom mają romans?

Selena Gomez i Orlando Bloom zdjęcia

Selena Gomez i Orlando Bloom zdjęcia

Zdjęcia Seleny Gomez i Orlando Blooma

Zdjęcia Seleny Gomez i Orlando Blooma


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×