Magda Gessler zaserwowała internetowy horror w środku nocy! Jej zdjęcie przeraziło wszystkich fanów! Czy faktycznie jest aż tak źle?

Magda Gessler młoda

Magda Gessler młoda

Magda Gessler cierpi na bezsenność, w związku z tym bardzo często w nocy uaktywnia się na portalach społecznościowych. Gwiazda o 3 w nocy opublikowała zdjęcie, na którym zdaniem internautów wygląda nieco inaczej niż na salonach. Niepokojący stan restauratorki wprawił w osłupienie cały internet.

Magda Gessler kocha media społecznościowe za pośrednictwem których utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Z profilu Magdy można wyczytać prawie całe prywatne życie restauratorki, która publikuje śmiało zdjęcia z domowych pieleszy. Gessler nie ma problemu ze swoim wiekiem. Często wkleja fotki, na których pozuje bez słynnych loków oraz telewizyjnego makijażu. Jednak ostatnia fotka Magdy przeszła wszelkie oczekiwania internautów.

Cierpiąca na bezsenność 65-letnia Gessler, o godzinie 3 w nocy wrzuciła do sieci swoje kolejne zdjęcie, na którym wygląda niepokojąco źle. Restauratorka jest zaspana, obolała i bardzo opuchnięta, wygląda zupełnie inaczej niż na czerwonych dywanach. Nocne zdjęcie Magdy wprawiło wszystkich jej fanów w nieprawdopodobne osłupienie. Gwiazda Kuchennych rewolucji tym razem zaserwowała prawdziwą internetową rewolucję!

Internauci byli w szoku widząc swoją kochaną idolkę w nieco innej niż zazwyczaj kondycji. Tym bardziej, że Gessler niedawno chwaliła się swoją nową dietą cud, dzięki której przeszła ognistą metamorfozę:

Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę.

Magda Gessler od dawna publikuje w sieci swoje naturalne zdjęcia, właśnie za to jest uwielbiana i kochana przez fanów. Naszym zdaniem ta fotka nie budzi żadnego przerażenia, wręcz odwrotnie – Magda wygląda na niej bardzo młodo, świeżo i zmysłowo!

Zobacz: Magda Gessler straciła dziecko. Gwiazda opowiedziała o koszmarnej tragedii sprzed lat

Zobacz: Magda Gessler tak schudła, że ubrania na niej wiszą. Jeszcze chwila i będzie wyglądać jak Karolina Szostak! To zasługa diety cud!

Zobacz: Czy za udział w “Kuchennych rewolucjach” się płaci? Magda Gessler wyjawiła największy sekret z produkcji!


Opuchnięta Magda Gessler w środku nocy

Opuchnięta Magda Gessler w środku nocy

Magda Gessler pokazała się w różowych włosach

Magda Gessler pokazała się w różowych włosach

Magda Gessler w prostych włosach po lanym poniedziałku

Magda Gessler w prostych włosach po lanym poniedziałku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×