Szukaj

Ukochany Omeny Mensah spełnia jej największe marzenie! Taki partner to skarb

Omenaa Mensah wraz z ukochanym Rafałem Brzoską wybrali się do Afryki. Gwiazda TVN nie pojechała tam ze swoim milionerem do luksusowego kurortu na wypoczynek, ale po to, by nieść pomoc. 

Omenaa Mensah, to nie tylko dziennikarka, ale także prezes Omenaa Foundation, fundacji której powstanie zainicjowała. Organizacja niesie pomoc tym najbardziej potrzebującym – dzieciom ulicy w Ghanie. Niedawno gwiazda, w towarzystwie wolontariuszek i wspierana przez ukochanego Rafała Brzoskę, wybrała się do Afryki.

Zobacz: Półnaga Omenaa Mensah zafundowała ukochanemu ognistą sesję na Bahamach! Takich gorących zdjęć nie ma nawet Naomi Campbell!

Konkretniej do Ghany, gdzie z inicjatywy fundacji, od jakiegoś czasu powstaje szkoła, w której szansę na edukację otrzymają tamtejsze dzieci. Niedawno to właśnie z nimi gwiazda miała okazję się spotkać, wręczyć upominki i spędzić wspólnie czas na plaży, o czym poinformowała swoich obserwatorów w sieci:

To był przepiękny dzień, bardzo pracowity, ale też pełen konkretnych planów, pełen radości, uśmiechu na twarzach naszych podopiecznych … Radość afrykańskich dzieci z drobnych upominków jakie im przywieźliśmy nie można porównać z niczym na tym świecie. Mnie taka wizyta w naszym ośrodku bardzo nakręca do dalszej pracy i walki o słuszną sprawę. Trzymajcie kciuki za nasze dzieci nasza szkole w Ghanie i przyszłość tych maluchów (zachowano pisownię oryginalną) – podpisała dziennikarka jedno ze zdjęć na Instagramie.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah z mężami na przyjęciu u ambasador USA. Zobaczcie ich odjechane kreacje

Dzieci z Ghany wkrótce będą miały szansę zdobywać wykształcenie. To możliwe dzięki wsparciu ludzi o dobrych sercach. Każdy z nich, dokładając cegiełkę do tej inicjatywy sprawia, że mają one szansę na lepszy start:

Cudowny, wyjątkowy i pełen radości czas w Ghanie z naszymi podopiecznymi. Nasza szkoła buduje się dzięki wsparciu ludzi wielkiego serca i jesteśmy coraz bliżej spełnienia marzeń naszych dzieci – marzeń o lepszej przyszłości dla nich. Dziękuje za każde wsparcie – informuje Omenaa Foundation.

Wśród ludzi o dobrych sercach z pewnością jest Rafał Brzoska, partner Omeny, który zdobył jej serce właśnie tym, że wsparł jej charytatywne działania. To on pomaga realizować marzenia gwiazdy, która od dawna chciała nieść pomoc dzieciom. Z pomocą partnera dla Omeny jest to znacznie szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze:

Razem. Realizowanie marzeń dzieci z Ghany robi się po prostu przyjemniej i szybciej. Dziękuję Kochanie za całe wsparcie liczone nie tylko w $, ale też w serduszku – podkreślała gwiazda na Instastory.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska w Afryce

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska w Afryce

Takie wsparcie, to prawdziwy skarb.

Zobacz: Omenaa Mensah na rajskich wakacjach żartobliwie odtwarza instagramowe relacje Wendzikowskiej, Lewandowskiej i Siwiec! Ciekawe czy się obraziły? [WIDEO]


Omenaa Mensah i Rafał Brzoska w Afryce

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska w Afryce

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pomagają w Afryce

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pomagają w Afryce

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pomagają w Afryce

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pomagają w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×