35-letni puszysty gwiazdor w niecałe dwa miesiące zmienił się w playboya! Jego metamorfoza powala

Olly Murs: metamorfoza

Olly Murs: metamorfoza

Olly Murs przeszedł imponującą metamorfozę. Brytyjski piosenkarz, który swego czasu był niezwykle popularny w Polsce, pokazał, jak zmienił się w ciągu dwóch miesięcy. Dziś ma sześciopak, duże bicepsy i nową fryzurę.

Olly Murs w Wielkiej Brytanii zasłynął w 2009 roku dzięki udziałowi w programie X Factor. Od tamtego czasu jego kariera rozwinęła się w zawrotnym tempie. W Polsce zrobiło się o nim głośno dwa lata po debiucie w jego ojczyźnie – wraz z wydaniem drugiego albumu In Case You Didn’t Know.

Popularność Mursa zaowocowała kontraktem z producentami X-Factora. Olly po kilku latach stał się prowadzącym show, który występował w duecie z tragicznie zmarłą Caroline Flack. Kobieta ujawniła, że w 2011 prawie wylądowali razem w łóżku. Byli przyjaciółmi. Tuż po jej śmierci Murs opublikował przejmujący post, w którym wyraził swój smutek.

Dwa tygodnie po tragicznych wydarzeniach Olly zaprezentował światu swoją nową figurę. Okazało się, że muzyk zdołał nieźle schudnąć i przypakować. A wszystko to w ciągu niespełna dwóch miesięcy.

Olly Murs: metamorfoza. Jak wygląda teraz?

35-letni piosenkarz pochwalił się szczuplejszą i umięśnioną sylwetką na zdjęciach z serii „przed i po”. Fotografię obrazującą jak potężną zmianę przeszedł zamieścił na Instagramie kilkanaście godzin temu. Zobaczyło ją niemal 3 miliony osób.

Nieźle jak na 35-latka! Moja ambicja, by zostać „seksownym kelnerem” się spełnia. Zdjęcie po lewej jest z 2 stycznia! Wyglądałem na masywnego. Waga nie robiła mi żadnych przysług, w złym humorze, bez energii, spanie było okropne, więc wprowadziłem kilka poprawek. A teraz lecę do McDonalds.

Olly Murs zafundował sobie kompletną metamorfozę. Zmienił nie tylko swoje ciało, ale też kolor włosów – stał się platynowym blondynem.

Murs efekty metamorfozy pokazał kilka dni po tym, jak zaprezentował światu swój umięśniony brzuch na zalotnym selfie z ukochaną, Amelią Tank. Oboje mieli na sobie bieliznę włoskiego domu mody.

Szczęśliwych walentynek 2020. Sponsorowanych przez Versace – napisał gwiazdor.

To się nazywa zmiana!


Olly Murs przeszedł metamorfozę, Instagram

Olly Murs przeszedł metamorfozę, Instagram

Olly Murs z dziewczyną, Instagram

Olly Murs z dziewczyną, Instagram

Olly Murs- British Fashion Awards 2018

Olly Murs- British Fashion Awards 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×