NewsyMaja Hirsch w nowej fryzurze. Krótko, coraz krócej... Wakacyjna metamorfoza gwiazdy

Maja Hirsch w nowej fryzurze. Krótko, coraz krócej... Wakacyjna metamorfoza gwiazdy

Maja Hirsch
Maja Hirsch
25.05.2023 13:00, aktualizacja: 25.05.2023 14:30

Maja Hirsch to aktorka znana z wielu filmów, głównie komediowych i seriali. Występuje też w Teatrze Dramatycznym w Warszawie i to od 2000 roku. Dużą rozpoznawalność dała jej rola w BrzydUli, a ostatnio mogliśmy podziwiać ją w komedii romantycznej Netflixa Miłość do kwadratu jeszcze raz.

Maja Hirsch na boskich wakacjach

Maja Hirsch od kilku dni relacjonuje swoje wakacje w Meksyku. Śledząc jej profile w social mediach można się dowiedzieć, jak relaksuje się gwiazda, przebywając w tym kraju. Maja wstawia filmiki kręcone na ulicy, pełne zabawy, muzyki i tańca, ale także z relaksu na plaży, przejażdżek na rowerze, czy wędrówek, podczas których spotyka iguany. Trzeba przyznać, że widoki, którymi dzieliła się aktorka, zachwyciły jej fanów i sprawiły, że dzielili się odczuciami w komentarzach.

  • To prawie jak spotkać żywą legendę - smoka.
  • O, wow! Chyba wpadłaś "jej" w oko.
  • Jesteś w Meksyku, uważaj. Porywają piękne kobiety! - napisał zabawne "ostrzeżenie" jeden z fanów.

Maja Hirsch w nowej fryzurze

Czyżby Maja na koniec urlopu zafundowała sobie nową fryzurę? Na ostatnim zdjęciu, gdzie aktorka pisze o powrocie z urlopu w Meksyku, widzimy ją na tle skał. Zwiewna sukienka w kolorze różu, podkreśla opaloną skórę gwiazdy i ma zdecydowanie wakacyjny charakter. Być może jest to kwestia światła, ale odnosimy też wrażenie, że czerń włosów gwiazdy nabrała lekko fioletowego odcieniu. Czyżby poza cięciem doszedł też nowy kolor na głowie? Maja  Hirsch lubi eksperymentować z fryzurą, więc wcale by nas to nie zdziwiło.

Wydaje nam się, że Maja zafundowała sobie metamorfozę przed powrotem do domu. Jej grzywka wydaje się znacznie krótsza niż ostatnio! Dzięki takim kosmykom oczy aktorki wydają się jeszcze większe i pełne wyrazu. Maja Hirsch wygląda znakomicie! Widać, że wakacje i odpoczynek zdecydowanie jej posłużyły. Mamy nadzieję, ze wypoczęta wróci do teatru i na ekrany i będzie czarować swoim aktorskim talentem.

Maja Hirsch
Maja Hirsch
Maja Hirsch
Maja Hirsch
Maja Hirsch
Maja Hirsch
Maja Hirsch -Bal Fundacji TVN 2022
Maja Hirsch -Bal Fundacji TVN 2022
Maja Hirsch
Maja Hirsch
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także