Maja Hirsch w nowej fryzurze sfotografowana przez paparazzi. W ruch poszły nożyczki. Odważna zmiana!

Maja Hirsch

Maja Hirsch

Maja Hirsch była dzisiaj gościem Dzień Dobry TVN. Aktorka zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą. W ruch poszły nożyczki. Paparazzi zrobili jej mnóstwo zdjęć. Jak wygląda po metamorfozie?

Maja Hirsch to aktorka, która zaistniała w show-biznesie już kilka lat temu. Widzowie mogli zapamiętać ją z dosyć charakterystycznej roli w serialu M jak Miłość. Wcieliła się tam w przyjaciółkę jednej z głównych bohaterek i dosyć długo jej wątek pojawiał się na antenie. Świetnie spełnia się też na deskach teatru i dużym ekranie, ale nie da się ukryć, że największą popularność zapewnił jej udział w wielkim hicie stacji TVN.

W momencie gdy zdecydowała się przyjąć rolę Pauliny Febo w serialu BrzydUla, jen popularność z miejsca wystrzeliła w górę. Stworzyła postać bardzo charyzmatyczną, obok której nie można było przejść obojętnie. Ku uciesze fanów po dekadzie wystąpiła także w kontynuacji uwielbianego przez widzów formatu.

Maja Hirsch w nowej fryzurze odwiedziła DDTVN

Gwiazda zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Chętnie bierze udział także w programach rozrywkowych dla gwiazd. Niedawno widzowie mogli poznać ją zupełnie innej strony w formacie Przez Atlantyk. Tam razem z grupą innych znanych osób wyruszyła w długi rejs, który odbywał się w trudnych warunkach.

Aktorka w sobotni poranek postanowiła pojawić się studiu Dzień Dobry TVN. Wakacyjne wydanie programu emitowane jest jedynie w weekendy i odbywa się w ciekawych warunkach. Prowadzący spotykają się ze swoimi gośćmi przed budynkiem stacji. Dla paparazzi jest to znakomita okazja do tego, by zrobić gwiazdom odwiedzającym poranny format kilka nowych zdjęć.

Ich uwadze nie umknęła oczywiście Maja Hirsch. Gwiazda z uśmiechem na twarzy pozowała do kolejnych fotografii i zaprezentowała ciekawą stylizację. Miała na sobie spodnie w modnym szerokim fasonie, które zachwycały kolorem. Dobrała do nich ciemniejszy półgolf, a także wysokie szpilki. Uwagę zwracała natomiast jej nowa fryzura.

Aktorka zdecydowała się na krótką grzywkę, co jak twierdzą fani zdecydowanie jej pasuje. Gdy udostępniliśmy jej zdjęcia na naszym profilu na Instagramie nie zabrakło komplementów. A jak wam się podoba jej nowa fryzura? My jesteśmy zdecydowanie na tak. W naszej galerii więcej zdjęć.


Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch

Maja Hirsch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×