Szukaj

16-letnia Oliwka Bieniuk pozuje z hotelowego pokoju jak zawodowa celebrytka! Jej uroda zachwyciła wszystkich fanów Anny Przybylskiej!

Oliwia Bieniuk małymi kroczkami wdrapuje się na rewiry polskiego show biznesu. Córka Anny Przybylskiej jest już gwiazdką internetu, a obecnie stara się o miano królowej wakacyjnej mody i urody. Zobacz jej ostatnie szałowe foto

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem zmarłej na raka aktorki – Anny Przybylskiej oraz byłego piłkarza – Jarosława Bieniuka. Nastolatka najwyraźniej odziedziczyła talent po swojej mamie, wystąpiła już w epizodzie filmowym. Poza zdolnościami aktorskimi 16 – letnia Oliwka wyróżnia się zjawiskową urodą oraz zamiłowaniem do mody. Wielu internautów śledzi jej ciekawy profil na Instagramie, który obfituje w śliczne fotki Oliwki. Fani nastolatki natychmiast zauważyli, że ich idolka bardzo przypomina swoją piękną mamę.

Oliwia wraz z ojcem oraz rodzeństwem przebywa obecnie na wakacjach w ukochanych Chałupach. Dziewczynka regularnie wkleja zdjęcia ze swojego szaleństwa nadmorskiego, dzięki temu utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Na zdjęciach wyraźnie widać, że córka Bieniuka wyrasta na niezwykle atrakcyjną kobietę, choć ma dopiero 16 lat jest już bardzo piękna i podobna do matki. Ma identyczne oczy oraz usta.

Oliwka wkleiła kolejną fotkę, na której wygląda jak swoja mama, fani ponownie oszaleli z zachwytu. Tym razem młoda celebrytka pozuje z pokoju hotelowego, ma na sobie czarną modną kurteczkę oraz neonowy top. Córka Przybylskiej zaprezentowała w całej odsłonie swoją śliczną twarz, której największym atutem są duże oczy oraz piękne pełne usta. Oliwka zaczesała swoje włosy do tyłu zakładając na głowę stylową opaskę .

Zobaczcie jak wygląda

Oliwia Bieniuk od trzech dni imprezuje na Open’erze wśród celebryckiej elity! Julia Wieniawa ma nową bestie!

Przepiękna Oliwia Bieniuk pozdrawia z rodzinnych wakacji w Chałupach! Internauci osłupieli na widok jej zdjęcia! Nastolatka wygląda jak Anna Przybylska!

Przepiękna Oliwia Bieniuk z widocznym brzuchem na wakacjach! Nastolatka coraz odważniej sobie pogrywa!


Oliwia Bieniuk pozuje jak Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk pozuje jak Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×