Oliwia Bieniuk zmieniła fryzurę. Tuż przed kolejnym odcinkiem „Tzg” postawiła na nowy kolor i strzyżenie

Oliwia Bieniuk u fryzjera

Oliwia Bieniuk u fryzjera

Oliwia Bieniuk wybrała się do fryzjera i zafundowała sobie metamorfozę. Między ciężkimi treningami znalazła chwilę dla siebie. Jak wygląda?

Oliwia Bieniuk już od kilku lat intensywnie pracuje, żeby zaistnieć w polskim show-biznesie. Córka zmarłej aktorki Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma wszystkie predyspozycje, żeby pójść w ślady sławnej mamy. Jest piękna i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Na swoim koncie ma już kilka występów przed kamerą, kontraktów reklamowych oraz profesjonalnych sesji zdjęciowych, a obecnie robi furorę w Tańcu z gwiazdami. Nastolatka ciężko trenuje, żeby każdy kolejny występ był coraz lepszy, nie brakuje jednak stresu.

Super była nasza rumba. Bardzo mi się podobało, ale stresowałam się. Mieliśmy grupowe tańce, przez co byliśmy ostatni w tabeli i myślałam, że odpadniemy. Zaczęło mi bić serce i pomyślałam, że chcę jeszcze zostać. Z tym stresem jest coraz gorzej. Na pierwszym odcinku wiedziałam, że nie odpadniemy, że będzie bardzo ładnie itd., a teraz coraz bardziej się stresuję, bo jest coraz większa konkurencja, coraz mniej par i jest coraz ciężej – wyznała naszej reporterce.

Dziewczyna może jednak liczyć na wsparcie bliskich, zwłaszcza ojca, Jarosław Bieniuka, który co tydzień siedzi na widowni show. Oliwia już pokazała, że ma charakter, kiedy nie poddała się, mimo słabszego występu i fali krytyki, która się na nią wylała.

Dziewczyna nie zapomniała jednak o tym, żeby zadbać o dobre samopoczucie i między treningami wybrała się do fryzjera.

Oliwia Bieniuk ma nową fryzurę. Jak wygląda?

Oliwia Bieniuk wybrała się do zaprzyjaźnionego fryzjera, żeby odświeżyć fryzurę, i może nieco odsapnąć od treningów, które pochłaniają cały jej czas i energię. Bartek Janusz zrobił jej piękny odcień miodowego blondu i nieco przystrzygł włosy, cieniując je z przodu, co dało efekt długiej grzywki. Zajrzyjcie do naszej galerii. Jak wam się podoba?


Oliwia Bieniuk ma nową fryzurę

Oliwia Bieniuk ma nową fryzurę

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 12, odcinek 3

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 12, odcinek 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×