15-letnia Oliwia Bieniuk znalazła przyjaźń w show-biznesie! A może to coś więcej?

Oliwia Bieniuk chłopak

Oliwia Bieniuk chłopak

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski przyjaźnią się

Oliwia Bieniuk w ostatnich miesiącach wyrosła na jedną z najgorętszych postaci polskiego show-biznesu. Życiem córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka interesują się nie tylko użytkownicy Instagrama, którzy aktywnie podglądają profil Oliwki, ale też media – o nastolatce piszą zarówno portale internetowe, jak i poczytne magazyny. Kwestią czasu jest aż aspirująca modelka z pierwszymi sukcesami na swoim koncie wyrośnie na jedną z topowych postaci branży rozrywkowej i niczym jej mama skradnie serca tysięcy Polaków.

Okazuje się, że Oliwia prywatnie przyjaźni się z synem Mariusza Raduszewskiego, partnera Natalii SiwiecMateuszem. Nastolatkowie często spędzają czas w swoim towarzystwie, a wspólnymi zdjęciami dzielą się z internautami. Rok temu Oliwia i Mateusz uczestniczyli we wspólnych wakacjach, z kolei w tym roku razem wybrali się na Open’era, który odbywał się w rodzinnej miejscowości Bieniuk, czyli Gdyni. Dzieci znanych rodziców nie odmówiły sobie wspólnych fotografii, a jedną z nich pokazali w internecie, zapewne skłoniła ich do tego obecność Quebonafide – jednej z największych gwiazd polskiego hip-hopu.

Queboooo #openerfestival ????

A post shared by o L i W i A ®️ (@0liwia_bieniuk) on

Czy Oliwia Bieniuk ma chłopaka?

Ostatnio plotkowało się o związku Oliwii, gdy do sieci trafiło zdjęcie, na którym najprawdopodobniej całuje się z stojącym tyłem chłopakiem. Nie wiadomo jak bardzo spekulacje mediów mają swoje pokrycie w rzeczywistości, bowiem Oliwia konsekwentnie milczy w tym temacie, a co więcej, na swoim Instagramie nie pokazuje jakichkolwiek zdjęć sugerujących, że byłaby zakochana we wspomnianym tajemniczym nastolatku.

Kto wie, może relacja Oliwii Bieniuk i Mateusza Raduszewskiego wkrótce przerodzi się w coś o wiele poważniejszego?

Nastoletni pasierb Natalii Siwiec romantyczniejszy od macochy! Pokazał namiętne zdjęcia z piękną dziewczyną

Dzieci Anny Przybylskiej spędzają wakacje ze znaną parą! Bawią się świetnie, ale jest też coś niepokojącego

Najlepszy ojciec w show-biznesie? Tak Jarosław Bieniuk spędza czas ze swoimi dziećmi. Oliwka nawet z daleka wygląda jak gwiazda [DUŻO ZDJĘĆ]

Czadowe spodnie Oliwii Bieniuk to HIT sezonu! Kupicie je w sieciówce za 89 złotych!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×