15-letnia zakochana Oliwia Bieniuk całuje się na plaży z przystojnym sportowcem! Co na to jej tata?

Oliwia Bieniuk skandal

Oliwia Bieniuk skandal

Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem

Oliwia Bieniuk niewątpliwie swoją urodę odziedziczyła po pięknej mamie, Annie Przybylskiej. Choć dziewczynka ma dopiero 15 lat, już bardzo przypomina zmarłą na raka aktorkę. Córka Ani Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka bardzo lubi media społecznościowe, choć tę aktywność stara się jej ograniczać ojciec.

Przypomnijmy jednak, że były piłkarz ostatnio ochoczo wystąpił w komercyjnej reklamie popularnej sieci komórkowej, w której z radością zaprezentował wszystkie swoje dzieci. Najstarsza jego pociecha, Oliwia, jest jeszcze nastolatką, rozpocznie naukę w liceum, prawdopodobnie tym samym, które kończyła jej mama:

Złożyłam dokumenty do kilku szkół i jeszcze nie wiem do której się dostanę. Wybierałam licea blisko domu, radziłam się taty i koleżanek, jak chyba każdy w moim wieku. Oczywiście jestem bardzo ciekawa, do której szkoły trafię we wrześniu, ale przede mną ostatnie tygodnie w gimnazjum i to na tym się mocno skupiam – powiedziała Oliwia w rozmowie z Jastrząb Post.

Zanim jednak Oliwka rozpocznie swoją przygodę w szkole średniej, czas na odpoczynek i szalone wakacje, które dziewczynka spędza u boku swojego ukochanego chłopaka o imieniu Kacper.

Kim jest chłopak Oliwii Bieniuk?

Fakt wspólnych wakacji z tajemniczym Kacprem, który jest młodym sportowcem – trenuje piłkę ręczną –, Oliwka chciała ukryć w tajemnicy przed mediami. Jednak dumny sportowiec natychmiast opublikował na swoim profilu słodkie zdjęcie z córką Bieniuka.

Para wygląda uroczo. Na zdjęciu widzimy 15-letnią Oliwkę podczas romantycznego pocałunku z Kacprem na plaży:

 My love – podpisał fotografię Kacper

Jak sądzicie, czy to nie za szybko na taką romantyczną miłość?

Internauci pytają, dlaczego nieletnia Oliwia Bieniuk prowadzi samochód. Jakim cudem nikt inny tego nie zauważył?

Najlepszy ojciec w show-biznesie? Tak Jarosław Bieniuk spędza czas ze swoimi dziećmi. Oliwka nawet z daleka wygląda jak gwiazda [DUŻO ZDJĘĆ]

Zamieszanie z liceum Oliwii Bieniuk. Czy pójdzie w ślady Anny Przybylskiej? Mamy oficjalny komentarz


15 -letnia Oliwia Bieniuk całuje się ze swoim chłopakiem

15 -letnia Oliwia Bieniuk całuje się ze swoim chłopakiem

Oliwia Bieniuk z bratem Szymonem

Oliwia Bieniuk z bratem Szymonem

Jarosław Bieniuk z dziećmi – Oliwią i Szymonem

Jarosław Bieniuk z dziećmi – Oliwią i Szymonem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×