Szukaj

Olga Kalicka przed porodem zaczęła wyglądać jak Adele! Ciąża zmieniła ją niesamowicie!

Olga Kalicka jak Adele

Olga Kalicka jak Adele

Olga Kalicka wygląda jak klon Adele

Śliczna 25-letnia gwiazda popularnego serialu Rodzinka.pl, Olga Kalicka, we wrześniu zaskoczyła swoich fanów niespodziewaną nowiną, że niebawem zostanie mamą. Aktorka opublikowała wówczas na swoim na Instagramie zdjęcie z ukochanym partnerem, zdradzając nowinę o swojej pierwszej ciąży:

 Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap”, napisała tajemniczo i zaraz poniżej wyjawiła radosną tajemnicę! „Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie…Rodzice – napisała szczęśliwa Olga.

Ojcem dziecka Olgi jest jej chłopak Czarek, z którym aktorka zna się jeszcze z gimnazjum, gdy jeszcze jako dzieci siedzieli w jednej ławce. Następnie Czarek na długo wyjechała do USA, przez co ich drogi się rozeszły. Okazało się jednak, że mężczyzna zatęsknił za piękną Olgą, wrócił do Polski i postanowił stworzyć z aktorka rodzinę.

Olga nie przerwała swojej pracy podczas ciąży, często pokazuje się ze sporym już brzuchem na imprezach, przez co wiadomo, że czuje się dobrze. Z Instagrama gwiazdy serialowej wiadomo również, że przyszła mama wygląda rewelacyjnie. Olga pochwaliła się swoim ostatnim zdjęciem w ciąży, na którym wygląda jak słynna wokalistka Adele!

Podobieństwo polskiej aktorki do brytyjskiej megagwiazdy jest wręcz nieprawdopodobne. Zobaczcie sami.

Ciężarna Olga Kalicka największą atrakcją „World of Dance”! Jej duży brzuch był w centrum uwagi wszystkich fotoreporterów!

Na to zdjęcie czekał cały show-biznes! Olga Kalicka zaprezentowała swoje krągłości w pełnej okazałości! Wygląda zjawiskowo!

Wyciekły zdjęcia z bajkowego baby shower Olgi Kalickiej! Bawiła się z gwiazdami „M jak Miłość”!


Ciężarna Olga Kalicka wygląda identycznie jak Adele

Ciężarna Olga Kalicka wygląda identycznie jak Adele

Adele z nagrodami Grammy

Adele z nagrodami Grammy

Adele (w sukni Giorgio Armani), Grammy 2012 (fot. ONS)

Adele (w sukni Giorgio Armani), Grammy 2012 (fot. ONS)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×