Ola Kwaśniewska po raz pierwszy rzuciła światło na konflikty z mężem. Po potężnej dawce szczerości wystosowała ważny apel do fanów

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach

Ola Kwaśniewska nie chciała już dłużej milczeć. Ujawniła prawdę o konfliktach w jej związku z Kubą Badachem. Brawa za szczerość!

Ola Kwaśniewska to jedyne dziecko prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Młodość Aleksandry przypadła na czas prezydentury ojca. Musiała przez to bardzo się pilnować, by nie popełnić żadnej gafy. Ostatnio opowiedziała o tym w rozmowie z Jastrząb Post.

To było między 14 a 24 rokiem życia. Ale trochę się trzyma taka presja społeczna, że masz być grzeczna, ułożona i nie mieć wpadek. Dla mnie to był okres całego liceum i całe studia. To jest w ogóle bardzo specyficzny okres w życiu dla każdego, trochę się budujesz jako człowiek. Ja byłam bardzo skupiona na tym. Byłam skupiona na moich przyjaciołach, na nauce. Cały ten wątek pałacowy był gdzieś tam w tle, nie przywiązywałam do tego za dużej wagi. Było to dziwne, że wracając do domu, idę do pałacu i muszę przejść przez tę bramkę do wykrywania metalu, ale niespecjalnie się na tym koncentrowałam – wyrzuciła z siebie.

Chwila odprężenia nadeszła dopiero po tym, gdy wraz z rodzicami opuściła Pałac Prezydencki. Szybko spróbowała sił w show-biznesie. Najpierw wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, a następnie rozpoczęła pracę dziennikarki.

Zdołała przy tym ułożyć życie prywatne. W 2012 roku wyszła za muzyka Kubę Badacha. Media raz po raz snują plotki o kryzysie w ich związku. W wywiadzie z Faktem po raz pierwszy tak szczerze zabrała głos ws. konfliktów w relacji z mężem.

Ola Kwaśniewska o konfliktach w jej związku

Córka prezydenta zdradziła, że małżonkom zdarza się kłócić, jednak wszystkie spory przegadują na gorąco, dzięki czemu ich związek nie jest zagrożony.

Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić no tak powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem – powiedziała.

W tej samej rozmowie poradziła też czytelnikom, jak zbudować szczęśliwe małżeństwo.

Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu, nie ma czego zbierać – wskazała.

Zastosujecie się do jej rad?


scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×