Szukaj

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie. Pod jej najnowszym zdjęciem posypały się życzenia powrotu do zdrowia

Ola Kowalska jest hospitalizowana, o czym jej mama poinformowała w piątkowy wieczór. Kilka dni wcześniej córka Kasi Kowalskiej na Instagramie dodała wpis, który może być komentarzem do sytuacji na świecie. Co udostępniła?
Ola Kowalska

Ola Kowalska

Kasia Kowalska w piątkowy wieczór na swoim Instagramie podzieliła się dramatycznym apelem. Zwróciła się do swoich obserwatorów, by zostali w domach. Przy okazji wyjawiła, że jej córka Ola, która na co dzień uczy się i tworzy modę w Londynie, znajduje się w angielskim szpitalu. Jej stan jest poważny:

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. (…). Nie wiem, nie potrafię płakać, chociaż dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie – mówiła roztrzęsiona Kowalska.

Ola Kowalska jest w szpitalu. Ostatni post na Instagramie mówi sporo

Chociaż piosenkarka nie powiedziała wprost, że Ola zmaga się z COVID-19, ze wszystkich objawów i z tego, że ma problemy z oddychaniem, można wnioskować, że córka Kasi Kowalskiej walczy z koronawirusem.

Zanim sytuacja stała się tak dramatyczna, kilka dni temu Ola w swoich mediach społecznościowych dodała zdjęcie, na którym pojawiła się zielona korona. Można to odebrać jako komentarz do pandemii koronawirusa.

Gdy media obiegła informacja o tym, że Ola trafiła do szpitala, pod wpisem pojawiło się mnóstwo wpisów, w których internauci próbowali wesprzeć dziewczynę w tej trudnej walce:

  • Dużo zdrowia Olu!! Wszyscy jesteśmy z Tobą.
  • Wracaj szybko do zdrowia. Walcz dziewczyno.
  • Trzymaj się!
  • Ola wracaj do nas.

Redakcja dołącza się do wpisów internautów, trzymając kciuki za powrót do zdrowia.

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej została blondynką. Teraz jeszcze bardziej widać podobieństwo do sławnej mamy


Ola Kowalska - co publikowała na Instagramie?

Ola Kowalska - co publikowała na Instagramie?

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×