Odeta Moro przez lata ukrywała swoje prawdziwe imię! W dokumentach nie jest Odetą

Odeta Moro

Odeta Moro

Odeta Moro ukrywała swoje prawdziwe imię. Teraz sekret ujrzał światło dzienne. Zobacz, jak naprawdę nazywa się gwiazda.

Odeta Moro i Michał Figurski rozstali się pięć lat temu. Zanim jednak doszło do rozwodu, para przez półtorej roku walczyła w sądzie. Kością sporną były alimenty, które dziennikarz płaci na dziecko. Chociaż sprawa zakończyła się kompromisem, a dawni małżonkowie ostatecznie doszli do porozumienia, przy tej okazji wydał się jeden z pilniej strzeżonych sekretów.

Zobacz: Odeta Moro pokazała twarz swojego ślicznego syna! Zakochacie się w jego cudnych oczach!

Wszystko przez fotografa, który pojawił się w budynku. To on zrobił zdjęcie wokandy. Przez to ujawniono prawdziwe imię gwiazdy. Okazuje się, że pierwszym imieniem Moro jest nie Odeta, a Inga. Potwierdzeniem tej informacji jest także wpis w Krajowym Rejestrze Sądowym, gdzie gwiazda widnieje pod wspomnianym imieniem.

Zobacz: Odeta Moro zdradziła ulubioną rozrywkę swojego syna! Jest BARDZO nietypowa. „Jedni mają kanapę i telewizor…”

Dodajmy, że chociaż tę informację Odeta trzymała w tajemnicy, w przeciwieństwie do wielu polskich gwiazd, otwarcie pokazuje twarz dzieci. Na jej social mediach nie brakuje więc uroczych fotografii najmłodszego synka, który pozuje u boku dumnej mamy.

Ojcem jej drugiego dziecka jest były partner Anny Popek – Konrad Komornicki, z którym dziennikarka jest w związku od 2016 roku. Pierwsze dziecko, córkę Sonię, gwiazda ma z małżeństwa z Michałem Figurskim.

Zobacz:Moro pierwszy raz od lat opowiedziała o relacji z Michałem Figurskim! Wbiła też szpilę Kubie Wojewódzkiemu! [WIDEO]

 

 


Odeta Moro pokazała twarz synka

Odeta Moro pokazała twarz synka

Odeta Moro - Artyści dla Nauczycieli 2019

Odeta Moro - Artyści dla Nauczycieli 2019

Odeta Moro- kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Odeta Moro- kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×