Maja Sablewska zrobiła z uczestniczki show… kapustę pekińską. Ta metamorfoza zostaje w pamięci i ciężko się jej pozbyć…

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska kontynuuje swoją misję zmieniania kobiet w programie 10 lat młodsza w 10 dni. Nie zawsze jednak metamorfozy zyskują aprobatę widzów. Ostatnia została przez nich skrytykowana. Co piszą?

Maja Sablewska swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała jako menadżerka gwiazd. Przez kilka lat współpracowała między innymi z Mariną, gdy ta zaczynała stawiać pierwsze kroki na scenie. Później zaczęła pojawiać się jako ekspertka od wizerunku w programach, które miały na celu pomóc ich bohaterkom zmienić życie. Doradzała w sprawach dotyczących ubioru, ale także okazała się świetnym psychologiem i wiele razy pomogła rozwiązać też inne życiowe perypetie zgłaszających się do niej osób. Dzięki temu zyskała ogromną rozpoznawalność. Popularność przyniosła jej również praca jurorki w show X-Factor, gdzie oceniała występy młodych wokalistów.

Na antenie TVN można było obejrzeć dwa programy: Sablewskiej sposób na modę i SOS – Sablewska od stylu. W pewnym momencie Maja zniknęła z mediów i usunęła się w cień na długi czas. Kilka tygodni temu wróciła. Tym razem zajęła się metamorfozami w Polsacie.

Tutaj pojawili się ludzie, pojawiła się przestrzeń, wspaniały program, cudowne kobiety, z którymi mogę pracować i poczułam się potrzebna. W związku z tym wróciłam do telewizji. Wiem, że to był bardzo dobry krok, bo już widziałam pierwsze efekty – mówiła reporterce Jastrząb Post.

Prowadzi program 10 lat mniej w 10 dni. Jednak nie każda metamorfoza spotyka się z uznaniem widzów, a czasem nawet uczestniczek.

Nieudana metamorfoza w 10 lat młodsza w 10 dni

10 lat mniej w 10 dni miało być wielkim hitem o metamorfozach, ale pierwsze odcinki spotkały się z wielką krytyką widzów, ale też samych uczestniczek. Jedna z nich wprost powiedziała Mai, że ekipa się nie spisała i nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Pod adresem kolejnych odcinków i uczestniczek pojawiło się sporo krytycznych uwag, a widzowie nie byli zadowoleni z tego, co widzieli na ekranie.

Tym razem w programie pojawiła się 58-letnia Basia, która całe swoje życie poświęciła synowi, u którego wykryto autyzm. Zapomniała o swoich potrzebach, co sprawiło, że wyglądała na dużo starszą, niż jest w rzeczywistości. Produkcja wysłała ją do gabinetu dentystycznego i kliniki medycyny estetycznej, a bohaterka z nieukrywaną radością spoglądała na siebie w lustrze.

Widzowie jednak krytycznie spojrzeli na metamorfozę. Fala krytyki spadła na Maję Sablewską. O ile podobało się im to, co stało się z twarzą Basi, to już stylizacja została ostro oceniona:

 • Po raz kolejny uczestniczka tą sukienką dostała z 10 kg plus. Naprawdę tak ciężko wyeksponować odpowiednim strojem atuty i ukryć to, co niepotrzebne?
 • Piękna kobieta. Makijaż, włosy na plus, aleta sukienka…
 • Jak kapusta pekińska, tak mi się skojarzyło.
 • Bardzo ładna kobieta. Piękne uczesanie i makijaż. Ale zastanawiam się skąd biorą te sukienki przypominające torbę…
 • Makijaż i fryzura ok, ale sukienka do wymiany…

Jak sądzicie?


10 lat mniej w 10 dni - Basia przed metamorfozą

10 lat mniej w 10 dni - Basia przed metamorfozą

10 lat mniej w 10 dni - Basia po metamorfozie

10 lat mniej w 10 dni - Basia po metamorfozie

Maja Sablewska - otwarcie butiku wnętrzarskiego

Maja Sablewska - otwarcie butiku wnętrzarskiego

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co to za beznadziejne kiecki? kolejny koszmar, jak można kobiety po 50. tak oszpecać, sukienkami odcinanymi pod biustem??? To nie 20-latki, Wendzikowska byłaby w nich super, czy jakaś modelka, ale nie babki po 50!!! co za glupi program, który podpisał umowę z jakąś firmą faszyn-from-raszyn i teraz wciska te kobiety w te koszmarki, wstyd!!! Powinien byc bojkot tego programu i tej firmy, skoro na siłę wciska kobiety w średnim wieku, w sukienki dla nastolatek, może w następnej edycji wciśniecie je w śpioszki?

  • Kamratka pisze:

   Ja sie dziwie kobietom, ze idą do tego programu. Same lepiej by sie ubrały. Sprzedawczynie butików lepiej doradzają.

 • Anna pisze:

  Maja ubrana świetnie. Z kobiety z lekką nadwagą stworzyła monstrum. Pytam się Sablewskiej, jak jej nie wstyd tak bardzo ośmieszać te kobiety?! Sablewska natychmiast powinna zostać zdjęta z anteny. Pomimo ogromnej krytyki szmat, w które ubiera kobiety, nic się nie zmienia. I nie sądzę, żeby to była reklama jakichś sukien, ponieważ można powiedzieć, że to jest antyreklama. W ciucholandzie lepiej ubrałabym tę piękną kobietę. Myślę, że na tych metamorfozach najwięcej traci Sablewska. Sama nosi modne bluzki, garnitury, a kobiety przebiera (bo to nie jest ubieranie) szmaty nie do zaakceptowania. Cały zespół robi co może, żeby panie pięknie wyglądały, a ta stylistka od siedmiu boleści, niweczy ich pracę. Gdzie są produncenci tego programu? Dlaczego pozwalają jej niszczyć efekt całej ich pracy?!

  • Gość pisze:

   Po jaką cholerę ja się pytam , stacja puszcza tego gniota z beztalenciem w roli głównej!!!!!! To babsko pojęcia nie ma co czyni , na siłę, nie ważne jak , ale wypromować!!! A potem się dziwią ze oglądalność leży i wiadra pomyj się wylewają . Sorry hejtu .

 • Gość pisze:

  Sukienka fatalna, gdybym się w niej zobaczyła, chyba bym się rozpłakała. Czy Ci styliści oczu nie mają?

  • Gość pisze:

   Co ona zrobiła z tej pani katastrofa

  • Gość pisze:

   No sorry, kobieta ma sporą nadwagę,więc wygladalaby źle w większości stylizacji. To nie jest wina Mai, ani sukienki. Program ma na celu rozbudzić odwagę pań do szukania możliwie odważniejszych i bardziej wyrafinowanych rzeczy i moim zdaniem to się dzieje.😊

  • Gośćabc pisze:

   MAJKA POWINNA UBRAC SIE W TA SUKNIE , MOZE NA BAL SYLWESTROWY. Napewno by zrobiła furorę. Albo zjedliby ją jako.kspuste pekinska.

 • Gość żenada pisze:

  Jakaś firma wyciągnęła ciuchy, które zalegały 40 lat w magazynie, zapłaciła tej Mai, żeby gdzieś spożytkowała, ta wciska to badziewie kobietom i je oszpeca. Wstydź się Sablewska. Nie jestem stylistką, ale lepiej bym te kobiety ubrała.

 • Gość pisze:

  Program pewnie sponsoruje jakiś producent sukienek i muszą być użyte w programie. Nie widzę innej przyczyny proponowania takich kiecek, każda jest okropna i każda w tym samym stylu. Telewizja musi zarabiać, a program to przy okazji.

 • Gość pisze:

  Sablewska to dno

 • Gość pisze:

  Kapusta pekińska to dobre spostrzeżenie 😁

 • Gość pisze:

  Majka tobie od tego botoksu pomyliło się w główce!!!! w co ty ubierasz te biedne kobiety? zastanów się co ty im robisz.Moim zdaniem nie nadajesz się do tego programu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×