Szukaj

Piękna Natasza Urbańska przerobiła się na Małgorzatę Rozenek! Internauci osłupieli z wrażenia!

Natasza Urbańska metamorfoza

Natasza Urbańska metamorfoza

Natasza Urbańska postanowiła zmienić swój wygląd. Tancerka udała się do zaprzyjaźnionego fryzjera, który przeprowadził na jej głowie spektakularną metamorfozę. Efektem swojego szaleńczego kroku gwiazda pochwaliła się na Instagramie. Teraz wygląda jak druga Małgorzata Rozenek.

Natasza Urbańska oprócz swojej zjawiskowej urody posiada także całą gamę wyjątkowych talentów. Jest dobrą wokalistką, fenomenalną tancerką, świetną aktorką filmową, telewizyjną oraz teatralno-musicalową, gimnastyczką artystyczną oraz prezenterką telewizyjną. Od wielu lat Urbańska jest główną gwiazdą Teatru Buffo. Natasza była również finalistką i prowadzącą program Taniec z gwiazdami. Swoich sił próbowała także w programie muzycznym Jak oni śpiewają?. W 2008 roku atrakcyjna gwiazda wyszła za mąż za znanego reżysera Janusza Józefowicza, z którym ma 11-letnią córkę, Kalinę.

Natasza swoim zmysłowym wyglądem zawsze wyróżniała się z tłumu polskich jednakowych celebrytek. Aktorka jest niezwykle seksowną kobietą, ma piękne ciało, perfekcyjnie wyrzeźbioną sylwetkę oraz przepiękne nogi, z którymi na scenie potrafi robić prawdziwe cuda. Żona Józefowicz ma także piękne włosy, które w ostatnim czasie skróciła i przefarbowała na jasny blond. Obecnie musicalowa gwiazda postanowiła odmienić swój look:

Ciemny, ale nadal blond Co myślicie? – zapytała Natasza swoich fanów.

Piosenkarka ostro zaszalała, zafundowała sobie fryzurę, z której słynie Małgorzata Rozenek. Panie można teraz pomylić. Nowy wygląd Nataszy natychmiast skomentowali jej internetowi fani, zdania były jednak podzielone:

  • Dużo lepiej naturalnie super pozdrawiam serdecznie
  • W każdym kolorze pięknie
  • Ja niestety będę okrutnie szczera, choć jestem wielką Pani fanką. Nie wiem, czy to eksperymentowanie z tak inwazyjnej zabiegiem, jakim jest rozjaśnianie włosów, czy może inna przyczyna to spowodowała, ale włosy Pani wydają mi się mocno przetrzebione. Jakby nagle ich ubyło ze 3/4 objętości. Przykre, ale ta fryzura ukazuje ten fakt wybitnie. Po prostu straciła Pani te swoje cudne brązowe pasma. Teraz to co widzę, to obraz nędzy i rozpaczy…
  • Myślę, że w tym momencie może się Pani wydawać, że wygląda poważniej i jak szara myszka- ja tak miałam przy zmianie z bardzo jasnego blondu na ciemniejszy. Na pewno jest bardziej elegancko i z klasą, w jasnym blondzie było zawadiacko, młodzieżowo i sexi, w brązie też było pięknie.Jak Pani zmieniła kolor z brązu na blond, kompletnie mi do Pani ta zmiana nie pasowała, ale z czasem bardzo mi się spodobał. W każdym kolorze pięknie Pani wygląda.
  • Tobie we wszystkim jest dobrze !
  • Dużo lepiej
  • Piękny odcień ,współgra z oprawą oczu
  • Jest Pani piękna, ale włosów chyba coraz mniej

A wy co myślicie o metamorfozie Urbańskiej?

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wielką wpadkę! Takiego numeru aktorka nie wywinęła od początku swojej kariery!


Natasza Urbańska jak Małgorzata Rozenek

Natasza Urbańska jak Małgorzata Rozenek

Natasza Urbańska jak Małgorzata Rozenek

Natasza Urbańska jak Małgorzata Rozenek

Natasza Urbańska z córką Kaliną w Pytaniu na Śniadanie

Natasza Urbańska z córką Kaliną w Pytaniu na Śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×