Szukaj

Natalia Szroeder zrzuciła 10 kg. Zdecydowała się na dietę, przed którą przestrzega fanów: „Nie polecam”

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder schudła 10 kilogramów. Efekt robi wrażenie, ale gwiazda nie poleca swojej diety. Ma do niej sporo uwag.

Natalia Szroeder jest piękną i utalentowaną wokalistką. Jej niesamowity głos doceniła nie tylko polska, ale również zagraniczna publiczność. Wiele światowych mediów rozpisywało się o jej talencie po kapitalnym wykonaniu coveru przeboju Whitney Houston. Piosenkarka nie raz już udowodniła, że świetnie sprawdza się również w roli prowadzącej. Pojawiła się we wiosennej ramówce Polsatu jako gospodyni nowego programu – The Four. Bitwa o sławę. Niestety ze względu na panującą pandemię show musiało bezpowrotnie zniknąć z anteny.

Pochodząca z Kaszub wokalistka uchodzi za jedną z najbardziej utalentowanych i pięknych gwiazd młodego pokolenia. Zawsze skromna, nieprzerysowana, broni się swoją naturalnością i niesamowitym wdziękiem. Na swoim koncie na Instagramie zebrała już potężną armię fanów. Aktualnie obserwuje ją ponad 360 tysięcy osób. Gwiazda stara się, by byli oni na bieżąco z jej życiem scenicznym, ale nie tylko. Często udziela także wywiadów. Ostatnio pojawiła się w podcaście Kuby Wojewódzkiego – Sztuka Łączenia.

Natalia Szroeder schudła 10 kg, ale za to jakim kosztem

Podczas swojej rozmowy z Kubą Wojewódzkim wokalistka zdradziła, że sporo schudła. Jej utrata wagi nie jest jednak spowodowana żadną dietą, jaką propagują gwiazdy czy eksperci od zdrowego stylu życia. Kluczem do jej figury nie są także treningi i wizyty na siłowni. Efekty widać gołym okiem.

View this post on Instagram

📸 @anksana

A post shared by Natalia Szroeder (@natalia_szroeder) on

Artystka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie, w którym zdradziła, jak w ciągu ostatnich dwóch lat udało jej się zrzucić aż 10 kg.

Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy. Tzn. dużo mniej jemy przez kilka miesięcy. Ale nie polecam tego. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie – powiedziała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Natalia zawsze była bardzo drobna, a jej ostatni spadek wagi nie umknął uwadze internautów. Jej obserwatorzy byli bardzo zaniepokojeni. Gwiazda podkreśliła, że nigdy nie miała problemów z wagą i się nie odchudzała.

 


Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Natalia Szroeder w Egipcie

Natalia Szroeder w Egipcie

Natalia Szroeder w Egipcie

Natalia Szroeder w Egipcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×