Szukaj

Natalia Siwiec jeszcze nigdy nie mówiła w ten sposób o swojej córce. Jej ostatni wpis wzruszył fanów do łez! „Pasuje Ci to mamuśkowanie”

Natalia Siwiec z córką i mężem

Natalia Siwiec z córką i mężem

Natalia Siwiec zachwycona macierzyństwem i córką

Wokół ciąży i porodu Natalii Siwiec narosło wiele legend. Piękna polska modelka całą ciążę skrywała brzuszek i maskowała go na rozmaite sposoby, z reguły jednak unikając mediów i rozgłosu – chciała przeżyć te cudowne chwile w samotności, w zaciszu rodziny i z daleka od fotografów, co wywołało niemałe kontrowersje. Fani dziwili się, że gwiazda nie pokazała zdjęć brzuszka i oskarżali ją nawet, że zmyśliła dziecko. Gdy na świecie pojawiła się Mia, zarzucali jej nawet adopcję!

Siwiec nic sobie z tych plotek nie robiła i oczekiwała na swoją córeczkę, a gdy ta wreszcie się narodziła, modelka kompletnie oszalała na jej punkcie. Teraz ona i Mia są właściwie nierozłączne, a Mariusz Raduszewski ma u boku nie jedną, a dwie piękne dziewczyny. Natalia nie raz i nie dwa podkreślała już, że macierzyństwo ją odmieniło, a córka kompletnie przewróciła do góry nogami jej życie, jednak tak szczera nie była jeszcze nigdy. W ostatnim wpisie na Instagramie nie mogła przestać zachwycać się dziewczynką, która rośnie jak na drożdżach i ma uroczą, kudłatą główkę:

Kiedy chcesz popływać w Cenote,ale małe Boo jest cały czas przyklejone do ciebie ?i chce zwiedzać i poznawać i patrzeć i słuchać jak opowiadam … ?i wytrzeszcza oczy najbardziej jak potrafi bo myśli ,że jeszcze więcej ogarnie wzrokiem ? i otwiera buzię bo to wszystko takie nowe i takie piękne …UWIELBIAM ♥️#swimsuit@melissaodabash#mommylife#moments#purelove

Fani byli wzruszeni jej słowami i nie kryli, że w ich oczach Natalia jest matką idealną:

  • Boooże, ale cudownie Wam ❤️ wspaniałą jesteś mamą ???
  • Piękne , podziwiam każde twoje zdjęcie z tą małą kruszynka ❤, prawda , nie ma nic piękniejszego i cenniejszego niż macierzyństwo ?
  • Cudne są te Twoje mamusiowe zdjęcia- tyle na nich szczęścia. ? Już się doczekać nie mogę kiedy ja będę tryskać taką radością ?
  • Uwielbiam na Ciebie patrzeć, na szczesliwą i świetną mamę, super jest to co piszesz o macierzyństwie , podziwiam ??
  • Pasuje Ci maluszek i mamuśkowanie ☺?❤

Trudno się nie zgodzić. Siwiec zawsze była piękna, ale od kiedy na świecie pojawiła się Mia, modelka zrobiła się jeszcze piękniejsza!

Nawet Klara Lewandowska nie ma tak uroczego ubranka jak córka Natalii Siwiec! Nic, tylko schrupać!

Natalia Siwiec zafundowała Mii nowy wózek! O dziwo tym razem cena nie przeraża

Natalia Siwiec triumfuje! Bez ceregieli pokazała brzuch z blizną po porodzie! Tym zdjęciem wbiła fanów w fotel


Natalia Siwiec z córką Mią

Natalia Siwiec z córką Mią

Natalia Siwiec z córką Mią

Natalia Siwiec z córką Mią

Natalia Siwiec kupiła nowy wózek dla Mii

Natalia Siwiec kupiła nowy wózek dla Mii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×