Szukaj

Natalia Kukulska pięknymi kadrami uczciła 4. urodziny córeczki. Laura to już duża dziewczynka, a jakie ma cudne włosy!

Natalia Kukulska i Laura

Natalia Kukulska i Laura

Natalia Kukulska na Instagramie uczciła 4. urodziny najmłodszej córeczki. Pokazała dotąd niepublikowane zdjęcia z wakacji. Laura to już duża dziewczynka.

Natalia Kukulska przed Świętami Bożego Narodzenia wyjechała z rodziną na Zanzibar, który jest ostatnio ulubionym kierunkiem polskich gwiazd. Fanów poinformowała o tym na Instagramie i to właśnie tam dodała zdjęcie, na którym pozuje z dziećmi na rajskiej plaży.

Kolejną fotografię, na której pojawiają się widoki jak z pocztówki, dodała kilka dni później. Pochwaliła się kadrem z mężem, Michałem Dąbrówką, któremu kradnie całusa, i najmłodszą córką, Laurą, bawiącą się nieopodal.

Jest cudownie, chociaż tutaj jest pełnia lata, dlatego jest bardzo ciepło, ale jest wiatr. Nie chcę was jakoś bardzo drażnić. Na moim Instagramie dzielę się jakimiś pięknymi zdjęciami i mam wrażenie, że wszyscy proszą o więcej, żeby można było na chwilę się przenieść – powiedziała w wywiadzie w DDTVN, którego udzieliła wprost z wyspy.

Na święta aktorka wróciła do domu. To w Polsce rodzinnie spędziła ten wyjątkowy czas. Zaraz po nowym roku Kukulska ma kolejne powody do świętowania. Laura obchodzi 4. urodziny.

Natalia Kukulska na Instagramie uczciła 4. urodziny córeczki

Najmłodsza córka artystki przyszła na świat 5 stycznia 2017 roku. To trzecie dziecko Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Para wychowuje jeszcze 21-letniego syna Jana oraz 16-letnią córkę Annę.

Nie od dzisiaj wiadomo, że wokalistka jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Często chwali się ich sukcesami. Najmłodsza latorośl dopiero odkrywa świat i swoje możliwości. Pewne jest, że jest oczkiem w głowie całej rodziny.

Mój skarb kończy dziś 4 latka! Rezolutna, uparta, przesłodka, charakterna, wrażliwa, piękna, pomysłowa, wdzięczna… prawdziwe szczęście! Jak to się mówi – nie to, że moja ale obiektywnie. Laurka od losu!!! A życzenia już w realu… i tak nie zrozumiecie naszych grypsów i dziękujemy za życzenia, które napływają. Kiedyś jej pokażę… – napisała dumna mama.

Zdjęcia i post rozczuliły fanów Kukulskiej. Podziwiają piękne kadry, składają życzenia i nie mogą się nadziwić, jak cudne włosy ma Laura. Tylko zobaczcie te urocze loki.


Natalia Kukulska i Laura

Natalia Kukulska i Laura

Natalia Kukulska i Laura

Natalia Kukulska i Laura

Natalia Kukulska i Laura

Natalia Kukulska i Laura

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×