Szukaj

Natalia Kukulska bardzo szczerze o relacji z bratem. Wspomina o trudnych momentach. Już podjęła decyzję ws. duetu

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska jak do tej pory starała się nie komentować swojej relacji z młodszym bratem. Wokalistka postanowiła jednak publicznie skomentować to, co się między nimi działo.

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski są przyrodnim rodzeństwem. Łączy ich ojciec – Jarosław Kukulski. Mamą Piotra jest wokalistka – Monika Borys. Sławne rodzeństwo nie zawsze żyło w zgodzie. Po śmierci ich ojca dochodziło do konfliktów komentowanych w prasie kolorowej. Pikej słynął z imprezowego stylu życia, nie szczędził też starszej siostrze gorzkich słów. Przedmiotem ich konfliktu miały być przede wszystkim nieporozumienia rodzinne. Brat wokalistki miał zarzucać jej, że po śmierci ojca odziedziczyła ona większą część majątku. Natomiast Natalia miała mówić, że brat próbuje się wybić na jej popularności.

Pikej próbował swoich sił jako raper, ale mu nie wyszło. Nie wytrzymał fali hejtu, jaki go spotkał. Oznajmił wówczas, że kończy swoją karierę, a wszystkie dotychczas nagrane teledyski udostępnił tylko dla słuchaczy z zagranicy. W marcu tego roku okazało się, że jednak nie zrezygnował z muzyki. Tym razem swoich sił spróbował w nurcie R&B wydając singiel Neony. Niestety nie spotkał się on z dużym zainteresowaniem fanów.

Natalia Kukulska o relacjach z bratem

Kilka lat temu Piotr opublikował na swoim profilu społecznościowym informację o tym, ze muzyka jego ojca się marnuje. O wszystko publicznie oskarżył swoją starszą siostrę. Artystka przez wiele lat nie komentowała tego, co dzieje się w jej rodzinie. Kilka miesięcy temu w sieci popularne było wyzwanie #hot16challenge2, w którym udział wzięła także Natalia Kukulska. Gwiazda publicznie zaprosiła do wyzwania także swojego brata. Fani zaczęli spekulować, że świadczy to o polepszeniu ich stosunków.

Jak się okazuje, sympatycy artystki są bardzo spostrzegawczy i dobrze wyczuli to co się dzieje. W jednej z rozmów z portalem Pudelek Natalia wyznała, że udało jej się zażegnać konflikt z młodszym bratem.

Nasza relacja miała swoje trudne momenty. Nasza relacja jest pozamedialna. Będziemy się wspierać. Nawet jeśli są trudne momenty, żeby starać się je prostować. Jest nam w życiu łatwiej, kiedy wybaczamy. Szybko zapominam i wybaczam. Wiem, że się o coś kłóciliśmy, ale nie pamiętam, o co.

Gwiazda została zapytana także o to, czy planuje współpracę muzyczną z Piotrem.

Jestem neutralna, mamy zupełnie inny obraz muzyki. Nie mogę mu zabronić, jesteśmy od siebie niezależni. Ma prawo spełniać swoje marzenia. Życzę mu jak najlepiej. Nie planuję duetów.

O tym, że wszystkie nieporozumienia zostały już wyjaśnione, świadczy również fakt, że rodzeństwo pojawiło się razem na odsłonięciu gwiazdy ich ojca w Opolu.


Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski Pikej i Michał Dąbrówka – 2002 rok

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski Pikej i Michał Dąbrówka – 2002 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×