Natalia Kukulska udostępniła post Pikeja. Podsumowała go dwoma słowami

Natalia Kukulska i Pikej

Natalia Kukulska i Pikej podali sobie dłoń na zgodę? Po najnowszej wymianie zdań na Instagramie nie ma już żadnych wątpliwości.

Nowy challenge podbija sieć. Do zabawy, a jednocześnie pomocy dla służby zdrowia, włączyło się już wiele polskich gwiazd. W inicjatywie #hot16challenge2 biorą udział nie tylko muzycy, ale również inne znane osoby. Zabawa w słusznym celu szybko wykroczyła poza branżę. Swoich sił w rapie spróbowali już aktorzy, prezenterzy, dziennikarze, a nawet sam prezydent – Andrzej Duda.

Wyzwanie polega na stworzeniu utworu składającego się z 16 wersów. Każdy wykonawca nominuje kolejne osoby, które mają się podjąć challenge’u. Dobra zabawa w tym przypadku została połączona ze słuszną inicjatywą. Pod każdym z teledysków pojawia się link do zbiórki charytatywnej. Środki, które uda się zebrać zostaną przekazane polskiej służbie zdrowia i będą wspierać walkę z pandemią COVID-19.

Natalia Kukulka udostępniła post Pikeja. Loniec kryzysu w rodzinie Kukulskich

Co jakiś czas kolorowa prasa informowała, że rodzeństwo Kukulskich nie ma ze sobą dobrego kontaktu. Wokalistka nigdy nie komentowała publicznie tych doniesień, ale ostatnie wydarzenia pokazują, że rzekomy kryzys został zażegnany.

Natalia Kukulska do zabawy w ramach #hot16challenge2 zaprosiła Adama Sztabę, Bovską, Pilicha i swojego brata Pikeja. Piotr szybko odpowiedział na zaproszenie siostry, udostępniając jej rap na Instastory, przy okazji dodając do tego wirtualne serduszko:

Siostra, dzięki za nominację

Natalia nie pozostała mu dłużna i także udostępniła relację Piotra, dopingując go do działania

Dajesz bracie.

Lubimy takie happy endy.


Natalia Kukulska udostępniła relację Pikeja

Natalia Kukulska udostępniła relację Pikeja

Natalia Kukulska w #Hot16Challenge2

Natalia Kukulska w #Hot16Challenge2

Natalia Kukulska w #Hot16Challenge2

Natalia Kukulska w #Hot16Challenge2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×