Szukaj

Natalia Kukulska podjęła trudną decyzję i straciła sporą sumę pieniędzy. Murem za nią stanął Pikej

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski są ze sobą tak blisko jak nigdy dotąd! Rodzeństwo podjęło wspólną decyzję i nie pozwoliło na wykorzystanie utworu ojca w filmie o Zenku Martyniuku.

Piosenkę Papierowy księżyc zna chyba każdy, bez względu na wiek. Utwór napisany przez Janusza Kondratowicza i Jarosława Kukulskiego trafił do repertuaru Haliny Frąckowiak, która wykonała go po raz pierwszy w 1987 roku. Mało kto jednak wie, że piosenka pierwotnie powstałą z myślą o Annie Jantar, tuż przed jej tragiczną śmiercią.

Po ponad 30 latach temat legendarnego przeboju wraca na tapetę, a wszystko za sprawą filmu biograficznego o Zenku Martyniuku. Jak donosi Na żywo, producentom produkcji zależało, by utwór Frąckowiak w nowej aranżacji promował potencjalny kinowy hit. W tym celu skontaktowano się z Natalią Kukulską, która dysponuje prawami do piosenek po zmarłym ojcu.

Zobacz: Tak wygląda filmowa rodzina Zenka Martyniuka. Podobna do oryginału?

Papierowy księżyc nie będzie promował filmu o Zenku Martyniuku. Dlaczego?

Podobno Kukulską kuszono lukratywnymi ofertami. Proponowano jej wysokie wynagrodzenie, co – ku rozczarowaniu producentów – nie przekonało artystki. Natalia po chwili namysłu odmówiła wykorzystania dzieła Jarosława Kukulskiego, twierdząc, że jej ojciec nie chciałby być utożsamiany z muzyką disco-polo.

Zanim artystka przekazała ostateczną decyzję, skontaktowała się w tej sprawie z bratem, który posiada połowę praw do utworów skomponowanych przez ich ojca. Piotr bezdyskusyjnie poparł decyzję siostry.

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski Pikej i Michał Dąbrówka – 2002 rok

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski Pikej i Michał Dąbrówka – 2002 rok

Na żywo twierdzi, że rodzeństwo ma ze sobą coraz lepsze relacje, wspiera się w działaniach zawodowych i służy pomocą w trudnych chwilach. Niedawno Piotr wydał własną płytę, na której rozlicza się ze swoją przeszłością. Niestety na albumie nie usłyszymy duetu z Natalią, o którym swego czasu donosiły media.

Zobacz: Natalia Kukulska wspomina zmarłą babcię. Jej wpis ściska serce: „Dostałam wczoraj takie zdjęcie”


Natalia Kulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Natalia Kulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska

Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska

Natalia Kukulska z tatą Jarosławem Kukulskim

Natalia Kukulska z tatą Jarosławem Kukulskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×