Srebrne Jabłka Pani. Natalia Kukulska z mężem odebrali nagrodę. Michał Dąbrówka zaskoczył wyznaniem o swoich zębach. To wymaga odwagi!

Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska

Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka byli wśród 12 par nominowanych do nagrody Srebrnego Jabłka Pani. Okazało się, że wygrali. Na uroczystej gali odebrali swoją nagrodę. Jak wyglądali?

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są doskonałym dowodem na to, że nawet w burzliwym świecie show-biznesu można stworzyć trwały i pełen miłości związek. Para obchodziła niedawno 22. rocznicę ślubu. Wokalistka po wielu latach i boku męża, tak mówi o ich związku.

Nie wiem, co o tym [stażu – red.] myśleć… Jedno jest pewne. Bycie w związku to wyzwanie. Każdy etap inny – piękny, ciekawy, trudny, bolesny, zaskakujący. Zatem o nudzie mowy nie ma – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Szczerze przyznaje także, że w jej małżeństwie są wzloty i upadki, a nawet poważniejsze kryzysy.

Mamy za sobą niejeden kryzys, różne rzeczy się dzieją. Nie ma chyba takiego związku, w którym jest cały czas wielki haj – powiedziała w podcaście Anny Zejdler.

Natalia i Michał byli wśród 12 par nominowanych do nagrody Srebrnego Jabłka. Opowiedzieli o swojej miłości i okazało się, że wygrali plebiscyt! 23 stycznia, podczas uroczystej kolacji w warszawskim Mamaison Hotel Le Regina, po raz 32. wręczono nagrodę magazynu Pani.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka laureatami Srebrnego Jabłka Pani

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka doczekali się trojga dzieci i mają za sobą niejedno doświadczenie. Jak w każdym związku nie zawsze jest kolorowo, ale oni wypracowali swoją receptę na szczęście.

Za mną i Michałem dużo pięknych, ale i trudnych chwil. W tym roku obchodzimy 22. rocznicę ślubu. Doceniam wspólny czas, jednak nie gloryfikuję go. Uważam, że związek bywa jak lustro: weryfikuje nasze potrzeby, tęsknoty, lęki… Łączymy się w pary albo na zasadzie podobieństw, albo przeciwieństw: wtedy po to, aby się czegoś istotnego o sobie dowiedzieć.

I dodała, zdradzając, gdzie narodziło się ich uczucie.

U nas wszystko zaczęło się latem 1999 roku na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Poleciałam na koncerty z moim zespołem, w którym na perkusji grał Michał. Znaliśmy się od dwóch lat, doceniałam jego warsztat. Lubiliśmy się, nic więcej. W USA panowały wówczas tak potężne upały, że poza koncertami siedzieliśmy w klimatyzowanym hotelu albo w basenie. Naszemu zbliżeniu pomogło to, że mieliśmy przestrzeń do wspólnego spędzania czasu i niekończących się rozmów. Zachorowaliśmy na siebie. I była to bardzo przyjemna choroba, która trwa – mówiła Kukulska.

W poniedziałek 23 stycznia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu. Srebrne Jabłko odebrali właśnie Michał i Natalia.

Dziękujemy!!! Zajęliśmy z małżonkiem @michal.dabrowka pierwsze miejsce w plebiscycie @pani_magazyn. Nasza historia opowiedziana przez @m_kuszewska spodobała się Wam na tyle, że dziś trafią do nas „Srebrne jabłka”.  Przyznać się proszę – kto głosował? Bo nie sądzę, by nasze dzieci mogły oddać aż tyle głosów… . Aha – pytacie o receptę na związek… – raczej nie istnieje. Ale warto jej szukać!  – pochwaliła się Natalia.

Pojawili się oczywiście na uroczystej gali, żeby odebrać nagrodę. Prezentowali się pięknie i zdecydowanie było widać, że łączy ich głęboka więź. Michał w filmiku zażartował:

Już dzwonię do mojego stomatologa, żeby zamówić srebrne zęby – powiedział.

Natalia dodała:

No tak, potem to już się nie da,

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska - Srebrne Jabłko Pani

Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska - Srebrne Jabłko Pani

Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska - Srebrne Jabłko Pani

Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska - Srebrne Jabłko Pani

Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska - Srebrne Jabłko Pani

Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska - Srebrne Jabłko Pani

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×