Monika Mrozowska z 4-miesięcznym synkiem na basenie. Zdjęcie piękne, ale chwilę wcześniej młodą mamę zalały zimne poty

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska pochwaliła się zdjęciem z wyprawy na basen. Gwiazda postanowiła uczcić pierwsze cztery miesiące spędzone z synkiem. Opublikowała piękne wspólne zdjęcie z małym Luckiem.

Monika Mrozowska w zeszłym roku zaskoczyła fanów szczęśliwą nowiną. Aktorka, która jest najbardziej znana ze swojej roli w serialu Rodzina Zastępcza, pokazała się z zaokrąglonym brzuszkiem. Na samym początku nie informowała o szczególnym stanie. Radosne wieści potwierdziła, dopiero gdy jej krągłości były nie do ukrycia.

W trakcie oczekiwania na rozwiązanie wyglądała rewelacyjnie. W styczniu media obiegła szczęśliwa wiadomość. Aktorka urodziła synka, a pierwszym jego zdjęciem pochwalił się dumny tata. Opublikował kadr, na którym mogliśmy zobaczyć maleńkiego Lucjana. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów aktorki, a ujęcie z maluszkiem lotem błyskawicy obiegło wszystkie media.

Monika Mrozowska z synkiem na basenie

Monika Mrozowska jest matką czworga dzieci. Aktorka ma dwie starsze córki: Karolinę, która przyszła na świat w 2003 roku i Jagodę, która jest od niej o siedem lat młodsza. Dziewczynki są owocem jej małżeństwa z Maciejem Szaciłłą. Gwiazda ze związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim ma syna Józefa. Rodzice chłopca jednak rozstali się, a od 2019 Monika w końcu znalazła miłość u boku Macieja Auguściaka-Lipki, z którym doczekała się synka Lucjana.

Od momentu, gdy świeżo upieczona mama pochwaliła się na swoim profilu pierwszymi zdjęciami najmłodszej pociechy, nie może opędzić się od komplementów. Każdy kolejny post z maluszkiem wywołuje entuzjazm wśród jej fanów. Teraz Monika pokazała kadr z kąpieli w basenie, na który wybrała się razem z Lucjanem.

Chłopiec skończył dzisiaj 4 miesiące, a jego mama podsumowała ich wspólny czas. Okazuje się, że jedynie podróże samochodem sprawiają im kłopot. Zanim gwiazda dotarła na basen, oblały ją zimne poty:

4 wspólne miesiące za nami! Lucek! Chłopaku! Jaki Ty jesteś fajny! Musimy tylko popracować nad podróżami autem, bo póki co na samą myśl o przejażdżce z Tobą samochodem, dostaję zimnych potów. Ale przy całej reszcie aktywności, ekstra spędza się z Tobą czas. Tu pierwsza wizyta na basenie. Nie mogę się doczekać wakacji, kiedy będziemy stawiać zamki z piachu i moczyć nogi w morzu!
Foto starsza siostra @k_szacillo – napisała Monika.

Aktorka zdradziła przy okazji swoje plany na wakacje i to, że autorką uroczego kadru z małym Luckiem jest jej najstarsza córka. Fani oczywiście nie przeszli obok tego wpisu obojętnie, a pod zdjęciem szczęśliwej mamy cały czas przybywa komplementów. Razem z synkiem tworzy śliczny obrazek.


Monika Mrozowska z synem Lucjanem

Monika Mrozowska z synem Lucjanem

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska z synkiem

Monika Mrozowska z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×