Monika Mrozowska podzieliła się pierwszymi zdjęciami czwartego dziecka. „Nasza droga z Luckiem nie była prosta”

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska na Instagramie podzieliła się rodzinną sesją. Na zdjęciach główną rolę odgrywa jej najmłodszy synek Lucjan. Internauci są zachwyceni. 

Monika Mrozowska niedawno po raz czwarty została mamą. Powitała na świecie synka, dla którego ona i jej partner Maciej Auguściak-Lipka wybrali imię Lucjan. Rodzice wierzą, że chłopiec przyniesie im szczęście:

Tam w środku siedzi… Lucek. Mówimy na niego #luckyluke, bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku ( i jak widać ma kontynuację w obecnym ) on ma być czystym szczęściem — ujawniła jakiś czas temu Mrozowska na Instagramie.

Monika Mrozowska pokazała rodzinną sesję. Internauci są zachwyceni

Synek aktorki przyszedł na świat 19 stycznia, o czym poinformował internautów dumny ojciec. Udostępnił czarno-białe zdjęcie dziecka, w opisie podkreślił, że chłopiec zmieni jego życie o 180 stopni:

No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni.

Monika Mrozowska w niedzielny poranek pochwaliła się fotografiami z najmłodszym dzieckiem. Podzieliła się piękną sesją zdjęciową. Na jednym z ujęć widać aktorkę, która karmi maluszka piersią, na kolejnych jej synów, którzy tulą się do siebie, jeszcze na innych Lucjana leżącego w łóżku.

Gwiazda w opisie pod zdjęciem ujawniła, że poród był planowaną operacją podwyższonego ryzyka i odbył się zgodnie z terminem. W opisie zwróciła się do medyków, którzy pomagali jej urodzić czwarte dziecko:

19.01.2021 przyszedł na świat Lucjan Maciej A.L. A ponieważ poród odbywał się przez cc i był planowaną operacją podwyższonego ryzyka (stan po 3 cc) to chciałabym przede wszystkim podziękować tym wpisem wszystkim osobom, które przyczyniły się do szczęśliwego finału, który nastąpił we wtorek dokładnie o 8:50.

Dzięki lekarzom, którzy nadzorowali zabieg, wszystko dobrze się skończyło. Chłopiec urodził się zdrowy:

[…] Trafiłam do dr. Tadeusza Issata (któremu też dziękuję po stokroć), który pięknie doprowadził mnie do końca ciąży i… razem z zespołem fantastycznych osób  dokonał w moim przekonaniu, rzeczy niemożliwej … Tak poprowadził cc, że przy mocno ograniczonej możliwości pozytywnego finału (była przygotowana nawet krew do ewentualnej transfuzji) cała operacja zakończyła się z wynikiem mojej minimalnej utraty krwi (raptem 350 ml), 10 punktów w skali Apgar  dla młodego oraz… moim totalnym wzruszeniem , „rozklejeniem się” i powtarzaniem jak mantra „dziękuję, dziękuję, dziękuję”

W dalszej części wpisu Monika Mrozowska dodała, że potrafi docenić to, ile ona i jej synek mieli szczęścia:

Ta nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta, ale potrafię docenić ile mieliśmy w tym wszystkim szczęścia…

Internauci są zachwyceni wpisem. W komentarzach komplementują piękne rodzinne kadry, życzą mamie i maluszkowi dużo zdrowia:

  • Monia Twój wrodzony optymizm też zdziałał cuda! Jesteś wspaniałą mamą. Patrzę na chłopaków i się mega rozklejam.
  • Pięknie czytać takie rzeczy i uczuć, że gdzieś może być właśnie tak jak opisujesz. Wszystkiego najlepszego dla Was poznawajcie się i dbajcie o siebie.
  • No łezka mi się aż zakręciła! Kochana przytulam Was wszystkich mooocno  zdrowia! Wracaj do sił! Gratulacje tak pięknego maluszka.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów i składa aktorce oraz jej partnerowi serdeczne gratulacje.


Monika Mrozowska z synami

Monika Mrozowska z synami

Synowie Moniki Mrozowskiej

Synowie Moniki Mrozowskiej

Synowie Moniki Mrozowskiej

Synowie Moniki Mrozowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×