Monika Mrozowska urodziła! Partner aktorki pokazał zdjęcie synka. Wybrali imię, które ma przynieść mu szczęście

Monika Mrozowska urodziła

Monika Mrozowska urodziła

Monika Mrozowska urodziła, o czym poinformował partner aktorki. Znamy płeć i imię dziecka. Dumny ojciec opublikował też pierwsze zdjęcie noworodka.

Monika Mrozowska bardzo długo nie potwierdzała ciąży. Chociaż pojawiły się plotki, że spodziewa się czwartego dziecka, sprytnie unikała odpowiedzi. We wrześniu potwierdziła radosne nowiny i pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek. Internauci ruszyli z gratulacjami. Od tego momentu gwiazda przestała ukrywać swoje krągłości.

Monika Mrozowska: baby shower. Kto się pojawił?

Mrozowska świętowała fakt, że po raz kolejny zostanie mamą. W listopadzie urządziła baby shower. Na przyjęcie zaprosiła całą plejadę gwiazd. Oprócz niej, w imprezie uczestniczyły także: Misheel Jargalsaikhan, Ola Szwed, Justyna Kozłowska, Katarzyna Burzyńska i Agnieszka Sienkiewicz. Przyszła mama w czarnej podkreślającej krągłości sukience prezentowała się zjawiskowo.

Monika Mrozowska - Baby shower

Monika Mrozowska – Baby shower

Monika Mrozowska: problemy przed czwartym porodem

Mrozowska nie ukrywała, że urodzi przez cesarskie cięcie. Uważała, że właśnie takie rozwiązanie zapewni jej poczucie bezpieczeństwa oraz komfort psychiczny:

Jestem po trzech cesarskich cięciach, które nie były moim pomysłem, ale tak zadecydowali lekarze. Teraz mój poród również odbędzie się przez cesarskie cięcie. Daje mi to poczucie bezpieczeństwa, że będę dokładnie znała dzień i godzinę, kiedy się to odbędzie — komentowała w Plejadzie.

Tuż przed porodem pojawiły się pewne problemy. Chociaż aktorka wybrała sobie szpital i lekarza prowadzącego, została zmuszona to zmienić. Placówka, w której chciała rodzić, od niedawna przyjmuje tylko pacjentów, u których stwierdzono koronawirusa:

Ciąża Moniki do tej pory była prowadzona przez lekarza, który pracuje w szpitalu, gdzie miała rodzić. Ale niedawno ten szpital przekształcono na covidowy i Monika musi teraz szukać nowego szpitala i nowego lekarza. Zatem ma stres tuż przed porodem – ujawniła znajoma aktorki.

Monika Mrozowska: płeć i imię czwartego dziecka

Mrozowska długo nie zdradzała płci i imienia czwartego dziecka. Dopiero po nowym roku przerwała milczenie. Dodała nowe zdjęcie na Instagram, na którym pozuje ubrana w piękną, niebieską suknię. W opisie ujawniła, że powita na świecie synka, dla którego wybrała oryginalne imię — Lucjan:

Tam w środku siedzi… Lucek. Mówimy na niego #luckyluke, bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku ( i jak widać ma kontynuację w obecnym ) on ma być czystym szczęściem.

Monika Mrozowska urodziła

Monika Mrozowska urodziła, o czym poinformował jej partner Maciej na Instagramie. Już wcześniej gwiazda zapowiadała, że termin porodu wyznaczony ma na 19 stycznia.

Hello World! Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Czuję wdzięczność i mega spokój. (…) @monikakingmrozowska, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania, dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze, Warszawa, 19.01.2021.

Monika Mrozowska: dzieci

Monika Mrozowska ma już troje dzieci z dwóch poprzednich związków. Z Maciejem Szaciłłą doczekała się dwóch córek: Karoliny i Jagody. Po rozpadzie małżeństwa, które trwało dziewięć lat, związała się z Sebastianem Jaworskim — to właśnie on jest ojcem syna aktorki, Józefa. Aktualnym partnerem gwiazdy jest Maciej Auguścik-Lipka i to on jest ojcem jej czwartego dziecka.


Lucjan – syn Moniki Mrozowskiej

Lucjan – syn Moniki Mrozowskiej

Monika Mrozowska lada chwila urodzi

Monika Mrozowska lada chwila urodzi

Monika Mrozowska urodzi w 2021 roku

Monika Mrozowska urodzi w 2021 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×