Monika Mrozowska jest w czwartej ciąży! Aktorka ogłosiła, że spodziewa się dziecka i pokazała brzuszek

Monika Mrozowska jest w ciąży. Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest w ciąży

Monika Mrozowska na Instagramie potwierdziła, że jest w czwartej ciąży. Pochwaliła się przepiękną sesją, w której eksponuje brzuszek. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Monika Mrozowska nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Bierze udział w nowych projektach, łącząc karierę z macierzyństwem. Wychowuje trójkę dzieci, które towarzyszą jej na planie nowej produkcji. Dowodem jest zdjęcie, które aktorka jakiś czas temu udostępniła w sieci. Pozuje z dużym brzuchem, w opisie tłumaczy, że to atrapa:

Na planie. Takie syn mi zrobił piękne zdjęcie. Nie będę zdradzać szczegółów, ale… będzie gorąco #mama #mother #ciąża #udawana #mother #motherhood #fakepregnancy #naplanie #naplaniezdjęciowym #naplaniefilmowym #ontheset

Monika Mrozowska jest w czwartej ciąży. Pokazała duży brzuch

Chociaż plotkowano o tym, że także w realnym życiu rodzina aktorki się powiększy, ta bardzo długo nie komentowała tych rewelacji. Wszystko zmieniło się we wtorkowe południe, gdy opublikowała nowy wpis. Pozuje z zaokrąglonym brzuchem, w opisie poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka. Aktorka zdradziła, że połowę czasu oczekiwania ma już za sobą:

Jestem w ciąży. Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu.

Gwiazda zachęciła internautów do czytania ebooka, który powstał we współpracy z jedną z platform:

Za miastem i na „obrzeżach” jest super, bo można w ciszy i spokoju pracować nad takimi fajnymi książkami! – podkreśliła aktorka.

View this post on Instagram

„40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (…) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu.” Lekturę pudelka zawiesiłam jakiś czas temu… Dostaję co prawda od znajomych i od Was czasami informacje, że pojawił się „artykuł” podobnej treści, ale… odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię. Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy „dziennikarze”, którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje „perturbacje w życiu osobistym” obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą „na obrzeżach szołbiznesu” a pana w samym „epicentrum” polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję… Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak. Jestem w ciąży❤️ Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Panie „redaktorze” , wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko 😉 Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci… ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek🤔? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z tindera… P.s. Karola @karolinasynowiec_fotografia dziękuję Ci za piękne zdjęcia❤️, a dla Was mam niespodziankę! Już w czwartek 17 września premiera mojego eBook’a , który powstał we współpracy z platformą @how2.shop 💙 Za miastem i na „obrzeżach” jest super, bo można w ciszy i spokoju pracować nad takimi fajnymi książkami! #momof4

A post shared by Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska) on

Internauci ruszyli z gratulacjami. Wśród komentarzy nie zabrakło słów od zaprzyjaźnionych gwiazd:

  • Wspaniale! Olbrzymie gratulacje — napisała Anna Starmach.
  • MONIKO!!!! Bądź szczęśliwa…!!!!! Jesteś cudownym człowiekiem, i najcudowniejsza mama…!!!!!!!!!! Skup się na sobie, najbliższych i miłości…. zycze WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE !!!!! – dodała Dorota Gardias.
  • Gratuluje Kochana — podkreśla Aneta Zając.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów, składając aktorce serdeczne gratulacje.


Monika Mrozowska jest w ciąży. Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest w ciąży. Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest w ciąży. Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest w ciąży. Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest w ciąży. Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest w ciąży. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×