Szukaj

Monika Mrozowska wyprawiła baby shower. Na imprezie przyszłej mamy bawiło się sporo gwiazd

Monika Mrozowska - Baby shower

Monika Mrozowska - Baby shower

Monika Mrozowska jest już na finiszu czwartej ciąży. W ten weekend gwiazda urządziła baby shower w gronie najbliższych kobiet. Po zdjęciach widać, że impreza była bardzo udana. 

Monika Mrozowska to aktorka doskonale znana widzom z serialu Rodzina zastępcza. Zaczęła w nim występować jako nastolatka i dorastała na oczach widzów. Z rezolutnej i pyskatej dziewczyny zmieniła się w piękną kobietę. Postać Majki Kwiatkowskiej w sitcomie Polsatu przyniosła jej sporą popularność. Po tej roli kariera gwiazdy zdecydowanie nabrała tempa. Monika nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Regularnie udziela wywiadów i pojawia się jako gość w programach śniadaniowych. Aktorka jest wegetarianką i chętnie rozmawia o swojej diecie i pokazuje proste i pyszne przepisy na bezmięsne dania.

Mrozowska jest przykładem na to, że karierę zawodową idealnie można połączyć z macierzyństwem. Jest ona mamą trojga dzieci. Ma dwie starsze córki: Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa. Kilka miesięcy temu potwierdziła, że spodziewa się czwartego dziecka.

Jestem w ciąży. Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu.

Pod postem, na którym zaprezentowała swój ciążowy brzuszek, posypała się lawina gratulacji i ciepłych słów.

Monika Mrozowska urządziła baby shower

Aktorka jest już na finiszu ciąży i niebawem powita na świecie kolejną pociechę. Zdecydowała się uczcić ten fakt w gronie najbliższych sobie kobiet. Zorganizowała baby shower, na której świętowała zbliżające się narodziny w towarzystwie serialowych sióstr. Zdjęciem z imprezy pochwaliła się Aleksandra Szwed. Widzimy, że nie zabrakło dobrej zabawy, uśmiechu i pięknych dekoracji.

Z rodziną (również z tą „Zastępczą”) NAJLEPIEJ i to zdecydowanie nie tylko na zdjęciach. Dla mnie to był dzień beztroskiej radości – jakże bezcenny w tych czasach nieustannego niepokoju. @monikakingamrozowska dziękuję, że mogłam być tego częścią, za Ciebie – Matkę NAJLEPIEJ karmiącą (Równo co godzinę!) i za tyle nowych, absolutnie fantastycznych kobitek w moim życiu.

Dni do narodzin czwartego dziecka Moniki odliczają razem z nią Misheel Jargalsaikhan i Ola Szwed. Dziewczyny nawet po zakończeniu serialu utrzymują wręcz rodzinne relacje i doskonale czują się w swoim towarzystwie. Monika na swoim profilu również pokazała sporo zdjęć ze swojej niezwykle udanej imprezy. Wśród gości widzimy także również ciężarną Justynę Kozłowską, Kasię Burzyńską i Agnieszkę Sienkiewicz. Przyszła mama w czarnej podkreślającej krągłości sukience prezentowała się zjawiskowo.

Podczas tego weekendu czułam się tak, jakbym obchodziła gwiazdkę, Sylwestra i moje urodziny w jednym!!!! To święto specjalnie zostało nazwane Mother Shower, bo „matka jest tylko jedna” !!!

Wszystkie zdjęcia z baby shower Moniki możecie zobaczyć w naszej galerii. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na szczęśliwe nowiny o narodzinach.


Monika Mrozowska - Baby shower

Monika Mrozowska - Baby shower

Monika Mrozowska - Baby shower

Monika Mrozowska - Baby shower

Monika Mrozowska - Baby shower

Monika Mrozowska - Baby shower

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×