Kultowy serial z Joanną Brodzik wraca na antenę!

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik

Miłość nad rozlewiskiem wraca na antenę

Joanna Brodzik to aktorka znana z licznych filmów, seriali i sztuk teatralnych. Szerszej publiczności zapadła w pamięć głównie dzięki udziałowi w serialu Magda M., czy Kasia i Tomek. Po urodzeniu dzieci zdecydowała się na urlop macierzyński.

Gwiazda wróciła na antenę po dwóch latach. Dostała główną rolę w Domu nad rozlewiskiem Małgorzaty Kalicińskiej. Emisję popularnej produkcji zakończono w 2015 roku. Jak informuje Dobry Tydzień, serial znów zagości na antenie TVP. Jedynym problemem jest brak dalszych części powieści, co oznaczałoby dla Małgorzaty Kalicińskiej pilne stworzenie historii.

Szefostwo Telewizji Polskiej dało zielone światło wznowieniu produkcji. Małgorzata Kalicińska została poproszona o napisanie kontynuacji. Trwają prace nas scenariuszem. Wrócą wszyscy główni bohaterowie sagi. Joasia jest szczęśliwa. Tym bardziej, że ona, jako główna bohaterka zarobi sporo pieniędzy. Około 150 tysięcy złotych za sezon. Wiejskie domy na Mazurach są tanie. Joasia będzie mogła tam zamieszkać razem z dziećmi i ukochanym, który zaopiekuje się chłopcami, kiedy ona będzie na planie. Dzięki temu, że Joasia pojedzie do pracy, cała rodzina spędzi razem wakacje – ujawnia informator Dobrego Tygodnia.

Cieszycie się? Obejrzycie kontynuację serialu z Brodzik w roli głównej?

Zobacz także: Naturalna Joanna Brodzik na Instagramie. Pokazała zdjęcie przed zrobieniem makijażu. Bohaterką drugiego planu znana aktorka

Joanna Brodzik bez makijażu

Joanna Brodzik znów będzie miała pracę

Joanna Brodzik na gali Kryształowe Zwierciadła 2016 (fot. AKPA)

Na ekrany wróci „Miłość nad rozlewiskiem” z Joanną Brodzik w roli głównej


Joanna Brodzik - Pytanie na śniadanie

Joanna Brodzik - Pytanie na śniadanie

Joanna Brodzik, festiwal w Cannes 1998 (fot. East News)

Joanna Brodzik, festiwal w Cannes 1998 (fot. East News)

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Letnie przesilenie zdjęcia

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Letnie przesilenie zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×