Jak mieszka siostra Lewego? Zrobiliśmy spacer po jej mieszkaniu. Czarne ściany, złote donice i ten boski taras

Jak mieszka siostra Roberta Lewandowskiego?

Jak mieszka siostra Roberta Lewandowskiego?

Milena Lewandowska często pokazuje w social mediach kadry z wnętrza swojego apartamentu. Zrobiliśmy "spacer" po jej domu i wybraliśmy najpiękniejsze zdjęcia. Jest bardzo stylowo. Tak mieszka siostra Roberta Lewandowskiego.

Milena Lewandowska-Miros to siostra Roberta Lewandowskiego. Podobnie jak jej sławny brat tak i ona wzbudza ogromne zainteresowanie prasy. Kobieta od 6 lat jest szczęśliwą żoną właściciela firmy odzieżowej Radosława Mirosa. Para wychowuje synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest jej znany brat. Niedawno jednak rodzina Lewandowskich powiększyła się, a piłkarz po raz kolejny został wujkiem. Gdy Robert pochwalił się faktem, że za kilka miesięcy znowu zostanie ojcem, w prasie pojawiły się także informacje, że jego siostra wraz z mężem również spodziewają się drugiego dziecka.

Siostra Lewego niemal trzy miesiące temu urodziła córeczkę. Lewandowska pochwaliła się zdjęciami z powitania, jakie przygotowała dla niej najbliższa rodzina. Od tamtej pory często możemy podglądać, jak mieszka Milena i jej rodzina. Ostatnio na profilu społecznościowym świeżo upieczonej mamy pojawiło się kolejne ujęcie jej małej córeczki. Korzystając z pięknego schyłku lata, dziewczyny postanowiły zrelaksować się na tarasie.

Jak mieszka siostra Roberta Lewandowskiego?

Większość gwiazd doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że social media stały się jednym z najważniejszych kanałów komunikacji z fanami. Dla niektórych są też źródłem całkiem niezłego zarobku. Kwoty, które niektóre sławne osoby zgarniają za jeden post na Instagramie, mogą przyprawiać o zawrót głowy. Są też tacy, którzy nie przyjmują tego typu współpracy i traktują swój kanał jedynie prywatnie. Zdecydowanie należy do nich siostra Roberta Lewandowskiego. Jednak dzięki jej aktywności możemy podejrzeć, jak mieszka.

Trzeba przyznać, że jej mieszkanie jest urządzane w stylu glamour. Królują tutaj złote i czarne dodatki. Uwagę przykuwają złote donice z kwiatami i fikuśne złote żyrandole z kulistymi kloszami. Ciemne ściany i podłogi świetnie kontrastują z jasnymi dodatkami i dużą ilością zieleni. Na zdjęciach dostrzegamy białe dywany, świece, oraz jasne marmurowe blaty. W domu mileny znajduje się też sporo drewna i wikliny, co zdecydowanie ociepla wnętrze.

Na uwagę zasługuje też sporych rozmiarów taras, który jest urządzony w takim samym stylu jak wnętrze mieszkanie. Jest na nim sporo zieleni, ale także ciekawych dodatków. W centralnym punkcie stoją dwa małe kawowe stoliki, a dookoła nich widzimy miejsce do wypoczynku, oraz fantastyczny bujany fotel na stelażu.

Podoba Wam się taki styl?


Mieszkanie siostry Roberta Lewandowskiego

Mieszkanie siostry Roberta Lewandowskiego

Milena Lewandowska-Miros - urodziny synka

Milena Lewandowska-Miros - urodziny synka

Mieszkanie siostry Roberta Lewandowskiego

Mieszkanie siostry Roberta Lewandowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×