Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Zamieszanie z ciążą Mily Kunis. Wszystko przez komentarz agentki

Mila Kunis w drugiej ciąży


Mila Kunis jest w drugiej ciąży

Jakiś czas temu pisaliśmy, że w show-biznesie zrobił się ogromny baby boom. Niektórzy oczekują swojego dziecka, inni już powitali je na świecie. W ostatnich tygodniach przybyło nam trochę dzieci znanych osób. Wśród grona gwiazd, które spodziewają się potomstwa są Miley Cyrus, Victoria Beckham, Jennifer Aniston, Kasia Kępka Behati Prinsloo, czy Tamara Arciuch.

Teraz do grona szczęśliwych matek dołączy Mila Kunis. Choć to wcale nie było takie oczywiste. Tuż po narodzinach pierwszego dziecka, Mila i jej partner Ashton Kutcher mieli obwieścić znajomym, że chcieliby postarać się o kolejne potomstwo. Jednak w wywiadzie, którego udzieliła miesiąc temu powiedziała, że na chwilę obecną nie planują kolejnych dzieci. Zapytana przez dziennikarza wprost o swoją ciążę, obraziła się.

Nagle okazuje się, że ostatni wywiad był jednym wielkim kłamstwem! Wszystko po to, by odpędzić od siebie natrętnych dziennikarzy. Agentka aktorki na łamach magazynu People powiedziała, że jej podopieczna w najbliższym czasie spodziewa się dziecka!

Zobacz: Ashton Kutcher ma poważne problemy z sektą? Mila Kunis jest przerażona

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub, fot. ONS

Mila Kunis i Ashton Kutcher spodziewają się dziecka

Mila Kunis w drugiej ciąży

Mila Kunis w drugiej ciąży

Mila Kunis

Mila Kunis będzie miała dziecko

Mila Kunis i Ashton Kutcher pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×