Michał Wiśniewski tym razem posunął się za daleko? Internauci są bezlitośni po jego sylwestrowym występie!

Michał Wiśniewski miał kurtkę z godłem Polski

Michał Wiśniewski miał kurtkę z godłem Polski

Michał Wiśniewski w kurtce z godłem na Sylwestrze 2018

Michał Wiśniewski w ogniu krytyki. Artysta pojawił się na Sylwestrze 2018 w kurtce, która podzieliła jego fanów. Dlaczego? Co takiego naszyto na czerwonej ramonesce?

Michał Wiśniewski znany jest z kontrowersji. Artysta i jeden z założycieli zespołu Ich Troje, który od lat bryluje na salonach i znany jest niemal każdemu Polakowi ma na swoim koncie szereg różnych skandali, które tylko pomogły jego karierze. Tym razem wywołał jednak prawdziwą burzę, która niekoniecznie odbije się na jego wizerunku w sposób, w który mógłby sobie tego życzyć. A wszystko przez z pozoru bardzo niewinną rzecz. Jaką?

Podczas sylwestrowego koncertu Wiśniewski pojawił się na scenie w czerwonej skórzanej ramonesce. I nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie fakt, że na plecach swojej wystrzałowej kurtki miał wyszytego białego orła w koronie – czyli symbol Polski, dumę i chlubę naszego godła. Trudno posądzić go o to, że miał na myśli coś złego, bo Michał jest prawdziwym patriotą. Niestety, nie wszystkim spodobało się mieszanie godła Polski do sylwestrowych swawoli na scenie.

W Internecie pojawiły się głosy oburzonych użytkowników, którzy zarzucają Michałowi szkalowanie godła, uderzanie w jego godność, a nawet profanowanie! Niektóre z tych zarzutów są bardzo poważne, ale można się było spodziewać, że kurtka wzbudzi gorące emocje. Epatowanie polskimi symbolami narodowymi w przestrzeni publicznej zawsze jest nieco ryzykowne.

Myślicie, że Michał będzie musiał się z tego tłumaczyć?

Michał Wiśniewski ze wszystkimi dziećmi na świątecznym zdjęciu. Największa gwiazda? Prawie jej nie poznaliśmy! Ale zmiana!

Vivienne Wiśniewska poszła w ślady słynnego ojca! Nowa fryzura nastolatki to istne szaleństwo!

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski… Gigantyczne wynagrodzenie dla gwiazd w Sylwestra! Opublikowano pełny ranking!


Michał Wiśniewski miał kurtkę z godłem Polski

Michał Wiśniewski miał kurtkę z godłem Polski

Michał Wiśniewski – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Wiśniewski – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Wiśniewski - 2018

Michał Wiśniewski - 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×