Michał Wiśniewski zadał bolesny cios byłej żonie. Tylko ją jedyną potraktował w ten sposób. „To trochę przykre”

Michał Wiśniewski i jego byłe żony

Michał Wiśniewski i jego byłe żony

Michał Wiśniewski miał wiele żon. Jedna z nich właśnie otrzymała od niego potężny cios. Co zrobił piosenkarz? Jego była na długo to zapamięta.

Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich muzyków. Wokalista Ich Troje ma bujne życie towarzyskie. Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Drugi raz poślubił Mandarynę, trzeci – Annę Świątczak, a czwarty – z Dominikę Tajner. W 2020 roku ożenił się po raz piąty. Tym razem jego wybranką jest Pola. Artysta ma kilkoro dzieci. Z Mandaryną doczekał się Xaviera Fabienne, a ze Świątczak – Vivienne i Etiennette. W ubiegłym roku przyszedł na świat jego najmłodszy syn – Falco.

Z większością ex-partnerek ma on dobre relacje. Inaczej sprawą wygląda z Magdą Femme, która współtworzyła z nim zespół. Piosenkarz właśnie zadał jej bolesny cios.

Michał Wiśniewski nie zaprosił Magdy Femme na jubileusz

13 sierpnia w Mrągowie, podczas Festiwalu Piosenek Weselnych, Ich Troje będzie obchodziło 25. jubileusz. Na scenie mają pojawić się wszystkie żony i dzieci Michała.

Wśród nich nie znalazło się miejsce dla Magdy.

W Mrągowie będą wszystkie żony i wszystkie dzieci Michała z wyjątkiem Magdy. To trochę przykre, ale nikt nie będzie godził ich na siłę – wyjawił informator „Super Expressu”. Jednocześnie dodał, że nie było sensu jej zapraszać, ponieważ jest ona źle nastawiona do Michała:  – Magda nie chce mieć z Michałem nic wspólnego. Nawet nie chce go widzieć. Jak ktoś ją zaprasza na medialne wydarzenie, zawsze upewnia się, czy nie pojawią się tam Michał lub któraś z jego kolejnych żon.

Co o tym myślicie?

Konflikt Michała Wiśniewskiego i Magdy Femme

Przypomnijmy, że Femme była pierwszą żoną Wiśniewskiego. Była para od dawna wzajemnie oskarża się w mediach. Magda twierdziła, że Michał zupełnie ją sobie podporządkował.

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał – tak świetny biznesmen – na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie – mówiła.

Dodała przy tym, że to wyrzucił ich z Ich Troje.

Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy – mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba, że zostanę z nim i nie będę się buntować – zdradziła.

W odpowiedzi były partner oskarżył ją o romans z jej ówczesną menadżerką.

Słyszeliście o ich konflikcie?


Michał Wiśniewski – koncert Fundacji Polsat Jesteśmy dla dzieci 2022

Michał Wiśniewski – koncert Fundacji Polsat Jesteśmy dla dzieci 2022

Michał Wiśniewski - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Michał Wiśniewski - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Michał Wiśniewski odwołał koncert

Michał Wiśniewski odwołał koncert

Komentarze

 • Gość pisze:

  Michał to narcyz , i zawsze musi być tak jak on chce , bo jest dominującym samcem…..Nie chcesz grać w jego grę , więc spadaj….

  • Gość pisze:

   To zwykły bufon i tak dalej ………………………………

   szkoda tylko tych żon, które skrzywdził

 • Dyplomata pisze:

  Brak jednak elegancji.

 • Gość pisze:

  Przestańcie promować tego pajaca !!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Patrzeć na niego już nie można

 • Gość pisze:

  Facet jest niepoważny. Chociaż Magda ma honor. Reszta lgnie do niego jak pszczoły do miodu. Szanują go jak jakiegoś Guru. Żałosne i chore.

  • Gość pisze:

   No cóż lubię ich troje ale prawda jest taka że Michał jest mega kochliwy równie szybko się zakochuje co odkochuje

  • Beti pisze:

   Nie szanują, robią to dla popularności, żeby o nich mówiono

  • Gośćlili pisze:

   Bo czas dzieci wylansować to przy nim lepiej.

 • Gość pisze:

  Raczej nie będzie żałować że Jej tam nie będzie.Przynajmniej nie będzie patrzyła na tą szopkę z udziałem Rodziny Wiśniewskich.Co Tatusiowi we łbie się przewraca od Alkoholu i różnych innych używek.Kiedyś lubiłam jego piosenki ale teraz jak widzę Pana Wiśniewskiego i to jak traktuje kobiety to mi się robi niedobrze.Nie wolno tak się bawić uczuciami i zmieniać kobiety jak majtki.

  • Gość pisze:

   A tak się skarżył na swoje biedne samotne dzieciństwo. Narczym u niego na pierwszym miejscu. Teraz nawet nie słucham jego piosenek i reklam w radiu- mieniem stację jak go słychać.

  • Gość Sylwia pisze:

   Przecież im to nie przeszkadza (jego kobietom) więc nie widzę problemu…a sama jestem kobietą.

  • Gośćgosc pisze:

   Dziwie sie tym zonom one wygladaja na mega szczesliwe kiedy sie z nim pokazuja pomimo tego jak je traktowal a moze tylko udaja?

 • Gość pisze:

  Po co go tak promować?

  • Gość pisze:

   Facet jest niepoważny. Chociaż Magda ma honor. Reszta lgnie do niego jak pszczoły do miodu. Żałosne i chore.

  • Gość pisze:

   No czas dzieci przynajmniej na celebrytów wylansować

 • Gość pisze:

  W tym konflikcie to szkoda mi Magdy. Teraz jest mowa o zdradzie a kilka lat temu czytałam, że zostawił Magdę bo nie była gotowa na dzieci a ten Pan jak widać musi mieć dzieci. Tajner też zostawił i pewnie też dlatego że nie chciała mieć z nim dzieci…

  • WARSZAWIANKA pisze:

   OBLEŚNY TEN FACET….. FUJJJJJJJ

  • Nlcmw pisze:

   Strasznie go nie lubię naprawdę…fakt że sprzedał miliony płyt ale co z tego jak w gruncie rzeczy nie ma żadnego talentu wokalnego ..ryczy na scenie jak świnia…jedyne co mu w życiu wyszło to dzieci chociaż czytając ostatnie doniesienia prasy jakieś zachwiania emocjonalne jednej z córek budzą niepokój .

  • Renata pisze:

   Śmieszny gostek w czerwonych włosach. Nie lubię tego zgrywusa.

  • Julia Nowak pisze:

   Magda trzyma fason reszta żon po mimo że traktował je nie zbyt dobrze kleją się do niego żeby przy nim promować się i żeby było o nich głośno teraz promują się też dzieci które tula się do kochanego tatuśka. Jak widać Wiśniewski trzyma wszystkich w garści tylko Magda się nie daje tak trzymaj Magda nie daj się paskudzie na którego patrzeć nie można

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×