NewsyMichał Wiśniewski frywolnie o piątej żonie: "DAŁA SIĘ PRZELECIEĆ na trzeciej randce"

Michał Wiśniewski frywolnie o piątej żonie: "DAŁA SIĘ PRZELECIEĆ na trzeciej randce"

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

09.05.2022 17:20, aktual.: 09.05.2022 20:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Wiśniewski to jedna z największych gwiazd estrady. Nie ma chyba w tym kraju osoby, która nie znałaby hitów jego zespołu, Ich Troje. Swego czasu grupa znajdowała się w ścisłej topce sceny. Fani do dziś bacznie śledzą poczynania jej wokalisty.

Sporo dzieje się zwłaszcza w jego życiu uczuciowym. Michał po raz pierwszy poślubił Magdę Femmę. Jego drugą żoną została Mandaryna. Po rozwodzie z nią stanął na ślubnym kobiercu u boku Anny Świątczak. Jego czwartą żoną została Dominika Tajner. W 2020 roku ożenił się po raz piąty. Tym razem jego wybranką była młodsza o kilkanaście lat Pola.

Wiśniewski i jego żony tworzą patchworkową rodzinę. Z Mandaryną ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Anna Świątczak urodziła mu dwie córki: Vivienne i Etiennette, a z Polą, która ma także czworo dzieci, ma synka Falco. Wszyscy dobrze się dogadują i dbają o to, aby ich kontakty były poprawne.

Michał Wiśniewski o pierwszych randkach z Polą

Michał zalicza się do osób bardzo otwartych. Zawsze mówi prosto z mostu to, o czym myśli, co często jest mu wypominane. Tym razem gwiazdor otworzył się w rozmowie z magazynem Party, któremu to udzielił z Polą pierwszego wspólnego wywiadu.

Zakochani wyznali, że poznali się poprzez aplikację randkową. Wiśniewski reklamował się w niej cytatem z XIX-wiecznego filozofa Fryderyka Nietzschego. W końcu udało się im umówić na randkę. Muzyk pojawił się na niej z przyzwoitką, aktorem Witoldem Dębickim.

Mąż Poli przyznał, że ta randka nie była dla niego najłatwiejsza z wielu powodów, choćby dlatego, że jego przyszła żona niezbyt go kojarzyła z działalności scenicznej:

Nie do końca wiedziałem, jak się odnaleźć, bo oprócz tego, że była to moja pierwsza prawdziwa randka w życiu, ja kompletnie trzeźwy, bo wtedy już nie piłem, to jeszcze ta druga osoba nie znała ani jednej mojej piosenki, nigdy nie była na żadnym moim koncercie i ledwo kojarzyła moją twarz. I to okazało się zbawcze.

W dalszej części wywiadu powiedział, że jego luba "dała się przelecieć" na trzeciej randce:

Walczy jak lwica o to, by cała nasza rodzina, jej i moje dzieciaki, były szczęśliwe. A do tego odważną - dała się przelecieć na trzeciej randce!

Pola szybko wyjaśniła wtedy:

Samolotem, żeby była jasność. Michał jest pilotem i dzięki niemu pokonałam strach przed lataniem.

Wow! Gratulujemy odwagi! Lubicie Michała i Polę?

  • Michał Wiśniewski i Pola WIśniewska | fot. Instagram.com/m_wisniewski1972
  • Michał, Pola i Fabienne Wiśniewscy
  • Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji
  • Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub
  • Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
  • Slider item
  • Michał Wiśniewski i Pola
[1/7] Michał Wiśniewski i Pola WIśniewska | fot. Instagram.com/m_wisniewski1972
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także