Szukaj

Fanki Michała Szpaka w ekstazie! Zaserwował im zmysłową rozbieraną sesję! Tak kończy swoją trasę koncertową

Rozbierana sesja Michała Szpaka

Michał Szpak pokazał swoją rozbieraną sesję zdjęciową na zakończenie trasy koncertowej Dreamer. Fotki są niebywale piękne, natychmiast rozpaliły wszystkich fanów artysty.

Michał Szpak odkąd pojawił się w programie X-Factor nieustannie święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Młody piosenkarz z impetem zdobył uznanie wielu krytyków, jak również rozkochał w sobie tysiące rozpalonych fanek. Michał regularnie zasypuje polski rynek muzyczny swoimi nowymi płytami. Jego ostatni album studyjny, zatytułowany Dreamer, pojawił się na rynku we wrześniu 2018 roku.

Kolorowy ptak polskiej estrady wyruszył w wielką trasę koncertową w Polsce i za granicą, na której zachwyca fanów nowymi utworami, jak również niesamowitą oprawą artystyczną swoich koncertów. Michał zadbał o każdy szczegół – są piękne światła, scenografia oraz widowiskowe stylizacje. Niestety wspaniała trasa Michała dobiega końca, o czym artysta sam poinformował na Instagramie:

Taka sytuacja iż Trasa powoli będzie dobiegać końca, co za tym idzie z racji wyprzedanych większości miejsc kto nie ma niech nie zwleka bo jutro może być już (jak to śpiewała Kayah) „ Za póóóóźnoo”.
A w galerii kryją się całkiem lustrzane hottie – napisał Michał.

Piosenkarz na otarcie łez zaserwował jednak dla wiernych fanów parującą zmysłowością niespodziankę w postaci swojej nagiej sesji zdjęciowej. Fotki z rozebranym Szpakiem rozpaliły cały internet, jego fani skaczą z radości, a zdjęcia roznegliżowanego Michała wieszają sobie nad łóżkiem. Komentarze internautów mówią wszystko:

  • Nieziemskie zdjęcia
  • Głos jak dzwon, najlepsze stylizacje, a do tego mistrz pozowania
  • Naturalne piękno….

Musicie zobaczyć te niebywałe zdjęcia Michała Szpaka.

Michał Szpak pokazał bardzo przystojnego brata i piękne siostry w świątecznej sesji! Razem odtworzyli zdjęcie z dzieciństwa. To trzeba zobaczyć

Michał Szpak jest do szaleństwa zakochany! Nigdy nie zgadniecie z kim gwiazdor jest w gorącym związku! [WIDEO]

Z trudem rozpoznaliśmy Michała Szpaka na lotnisku! Bez scenicznych ciuchów i fryzury to zupełnie inny człowiek!


Rozbierana sesja Michała Szpaka

Rozbierana sesja Michała Szpaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×