Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland to gotowy materiał na księżną
Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland to gotowy materiał na księżną

Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland to gotowy materiał...

Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland...

To już niemalże fakt! Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki nieświadomie potwierdzili swój ślub
To już niemalże fakt! Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki nieświadomie potwierdzili swój ślub

To już niemalże fakt! Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki nieświadomie potwierdzili...

To już niemalże fakt! Edyta Herbuś i Piotr...

Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł winnych całego zamieszania
Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł winnych całego zamieszania

Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł winnych całego zamieszania

Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł...

Dziś czwartek, 20.09.2018

Michał Szpak przepuszcza swój majątek na same przyjemności! Zgadnijcie na co wydaje najwięcej?

Michał Szpak pieniądze i wiaraMichał Szpak o pieniądzach i wierze w Boga

Nie jest tajemnicą, że Michał Szpak rocznie zarabia ogromne pieniądze – koncerty, występy w telewizyjnych shows czy kontrakty reklamowe. To wszystko powoduje, że artysta od kilku lat zalicza się do grona najlepiej zarabiających gwiazd polskiego show-biznesu.

Michał nie oszczędza na przyjemnościach. Okazuje się, że nie ma problemów z wydawaniem pieniędzy na markowe ubrania, z których słynie, czy inne przyjemności. O tym, jak zarządza swoim budżetem opowiedział w rozmowie z Twoim Imperium:

Jeżeli chodzi o pieniądze, to jestem rozrzutny. Uwielbiam je wydawać na siebie, ładne rzeczy, sztukę oraz wyjazdy. Poza tym przepuszczam majątek na ciuchy. No i kupuję nowe pamiętniki, które zapisuję – powiedział.

Szpak odpowiedział też na pytanie dotyczące wiary:

Wierzę w Boga, ale też w energię. Wierzę, że Bóg jest wszystkim, co robimy i co nas otacza. Uważam, że to, co dajemy z siebie innym, w końcu do nas wraca.

Zaskoczeni?

Michał Szpak wymienił cały sztab ludzi wokół siebie! „To są zupełnie inne osoby niż wcześniej” [WIDEO]

Eurowizja 2018: Michał Szpak udzielił fachowych porad Gromee’emu! Kibicował jemu czy Marcie Gałuszewskiej? [WIDEO]

Natasza Urbańska o Eurowizji: „Najbardziej przeżyłam Szpaka. To było genialne!” [WIDEO]Najlepsza piosenka Michała Szpaka to…

Komentarzy: 11


Rober | 7 kwietnia 2018, 13:48

Jastrząb, proszę nie ośmieszajcie się,Szpak ubiera się w; SIECIÓWKACH; innych tanich opcjach a że ma wspaniałą Krawcową to Gratulacje dla Tej Pani , za Ich wspólne pomysły, kreatywność !!!! Lepiej zajmijcie się celebrytami , którzy mają 60- 70 lat ,zarobili dziesiątki milionów a dzisiaj w mediach krzyczą, że będą mieli głodowe emerytury, t/j P. Cugowski, Rodowicz, swego czasu w prasie pojawił się artykuł Pani Zofii Czerwińskiej ; cytuję ‚Trzeba było płacić składki a nie dzisiaj żebrać (gazeta FAKT ) a P. Cugowski na fb, mówi- cytuje; Za koncert mam 50 000 zł. i będę musiał pracować do śmierci ( żródło,TV, ) To , może niech sprzeda kolekcję swoich ; starych samochodów,Na pewno będzie miał na STAROŚĆ, WIĘC, NIE HEJTUJCIE MICHAŁA SZPAKA.!!!


Gość | 5 kwietnia 2018, 22:09

Wydaje mi się ,że wasz portal przekłamuje Michał chodzi modnie ubrany ale nie oznacza to rozrzutności a poza tym zbiera na mieszkanie stawianie go w takim świetle jest nie fair!


GośćB | 5 kwietnia 2018, 09:21

To że zawsze jest modnie wystylizowany i dba o swój wygląd świadczy o tym że szanuje publicznośc i ma dobry gust Na plotkarskich portalach przedstawia się go jako nieodpowiedzialnego utracjusza i narcyza To jest bardzo nie fair


Gość | 5 kwietnia 2018, 09:06

MIchał rozsądnie wydaje pieniądze ,zbiera na mieszkanie bo wynajmuje ,rzeczy szanuje bo ma dużo jeszcze z minionych występów po cóż robic z niego takiego co to niby wszystko przechula?


Gość | 4 kwietnia 2018, 21:29

To są bzdury, Michał nie ma nawet swojego mieszkania, a to które teraz wynajmuje jest bardzo skromnie umeblowane co widać czasem na insta. Żadnych wypasów, porównajcie sobie mieszkanie Kwiatka. Ciuch też bardzo szanuje, bo wiele ma takich sprzed lat, fani to widzą, więc nie wciskajcie ciemnoty, że to krezus. Ile on ludzi musi opłacić tego nikt nie widzi ale na tym nie oszczędza bo chce, aby jego koncerty były na najwyższym poziomie bo szanuje publiczność.


Victoria | 4 kwietnia 2018, 20:31

Jakby faktycznie tytle zarabiał ile sugerujecie to dawno by już sobie kupił to upragnione mieszkanie a którym od lat wspomina. Co do ciuchów – bardzo często Michał nosi ciuchy jeszcze z dawnych czasów – przykład?! Czerwony skórzany płaszcz który ma jeszcze z czasów występów z Wiplash czy nawet ten zielony.


Gość | 4 kwietnia 2018, 20:14

Ja też wydaje wszystkie swoje pieniądze na ciuchy więc czemu Michał miałby tego nie robić,s końcu zarabia.


Gość | 4 kwietnia 2018, 19:40

Oj Michal chyba znow troche mija sie z prawda, bo baaardzo czesto w ciuchach sprzed kilku lat, czesto ma na sobie te same ciuchy co poprzednio. 😉


Gość | 4 kwietnia 2018, 19:38

Jakie to okropne grzebać po czyichś kieszeniach. Pracuje to zarabia jak każdy z tym , że może więcej niż przeciętny Kowalski. Charując daje zarobić i to nieźle wszystkim wokół siebie i menager , i zespół, i obsługa techniczna , i cały sztab ludzi o koltorych nie mamy pojęcia. A ciuchy to chętnie mu pożyczają bo przy okazji również mogą się zareklamować. Oj bzdury pani pisze , pani Aneto. Zresztą o kim Wy byście pisali jak nie o Michale Szpaku. Strach pomyśleć może weźcie się za Margaret.


Gość | 4 kwietnia 2018, 19:25

Już nie macie o czym pisać? Nikt nie interesuje się waszymi plugawymi wypocinami? Najłatwiej kogoś oczernić…. Jak pani nie wstyd? Podczas wywiadów z MSZ wdzięczycie się i podlizujecie, a później – atakujecie tymi oszczerstwami. Życzę pani, żeby odczuła oczernianie, może wtedy pani redaktorka szmatławca ochłonie. Wstyd! Poza tym widziała pani te pieniądze, że tak go wylicza? Zazdrość? Kto pani zabrania też zarabiać? Ach, nikt tyle pani nie zapłaci………… Nie dziwię się. Jak można zamieszczać teksty o poziomie szkoły podstawowej? Gdzie pani chodziła do szkoły? Może czas zacząć się uczyć?


Gość | 4 kwietnia 2018, 18:49

Ale głupoty piszecie, pani Aneto Błaszczak, to że Michał daje dużo koncertów to nie znaczy ze zarabia ogromnie, czy pani redaktorka ma pojecie ile kosztuje oświetlenie na koncercie, prosze poczytac branżowców oni to wiedzą, dodam że nawet 10 tys zł. Pieniądze z koncertów to głownie zarobek organizatorów, a nie Michała, który jako młody wykonawca moze dostać co najwyżej 20% z utargu. dochodzi jeszcze wynagrodzenie zespołu, skrzypaczek wynajęcie sali, wynagrodzenie akustyka managera, i innych pracujących przy koncercie, koszty obecnych koncertów Michała są dość wysokie , a dochody bardziej zasilają pijawki wokół niego . Nie róbcie ludziom wody z mózgu bo nie kazdy jest głupi i da sobie wcisnąć wasze bzdety. Akurat miesiąc temu przeczytałam jak wygląda zarobek na takich koncertach i to pisała osoba która dokładnie wie jak to jest rozliczane. Z ubraniami nie od dziś wiadomo, ze wsród gwiazd czesto sa to rzeczy wypożyczane na daną okazję. Jesli chodzi o kontrakty reklamowe, to chyba nie o Michale mówicie, kontrakt z 2016r już dawno jest nieaktualny bo za bardzo ograniczał Michała, w reklamach to stale widac Margaret, i innych a nie Michała. Wsadzacie mu do kieszeni pieniądze nawet ze źródeł których nie ma- ej wy pismaki byle coś wypocić.


Dodaj komentarz
×