Michał Szpak powiedział głośno o Viki Gabor i Roxie to, czego nie odważył się nikt inny

Michał Szpak o Viki Gabor i Roksanie Węgiel

Michał Szpak o Viki Gabor i Roksanie Węgiel

Michał Szpak – charyzmatyczny wokalista dołączył do artystów, którzy są zachwyceni talentem obu laureatek dziecięcej Eurowizji: Roksany Węgiel i Viki Gabor. Ale nie ukrywa, że  jego zdaniem obie wkraczają w świat show-biznesu zdecydowanie za wcześnie. Dlaczego?

Roksana Węgiel i Viki Gabor, odkąd zostały laureatkami dziecięcej Eurowizji, idą jak burza i wszędzie ich pełno. Mimo, że rok szkolny zaczął się dawno temu, nie przestają koncertować. Co więcej, młodsza od Roksany o dwa lata Viki, wzięła na swe barki także rolę w serialu komediowym TVP Radio, kamera, akcja.

Dorośli artyści bacznie się karierze tych dwóch nastolatek przyglądają.  I wielu ma złe przeczucia. Patrycja Markowska na przykład nie ukrywa, że jej zdaniem dziewczynki, które jeszcze nie skończyły szkoły podstawowej, nie powinny mieć bezpośredniej styczności ze światem mediów. Piosenkarka twierdzi, że nie zgodziłaby się, by jej syn, Filip, który jest w wieku zbliżonym do zwyciężczyń Eurowizji Junior, już teraz pojawił się na wielkiej scenie i w blasku fleszy.

[wp_quiz id=”552″]

One są świetne. Śpiewają fenomenalnie. Jedyne, do czego mam wątpliwość, to do tego, czy to nie za wcześnie. Ja jestem mamą 12-latka i nie pozwoliłabym mojemu synowi w wieku 13-14 lat debiutować. Wiem, z czym to się wiąże – powiedziała naszej reporterce.

Zdradziła też, że jej sławny tata, Grzegorz Markowski, pozwolił jej zadebiutować dopiero, gdy skończyła studia licencjackie.

Słuchałam go w tym. Patrząc na kariery dzieci, nie zawsze to się kończyło dobrze. To są nieprzespane noce, to jest stres, to są pieniądze. To bardzo duże obciążenia psychiczne. Bałabym się wprowadzać w to moje dziecko. Ale to są mimo wszystko perełki – powiedziała.

Viki Gabor wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Viki Gabor wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

 Michał Szpak – co sądzi o karierze młodych wokalistek?

Teraz głos w sprawie zajął także Michał Szpak, który sam zadebiutował na scenie, gdy miał 20 lat. Okazuje się, że on także ma mieszane uczucia, bo po 9 latach, jakie upłynęły od jego debiutu, uważa świat show-biznesu za trudny i bezwzględny.

Obie mają ogromny talent i osobowość, dlatego trzymam kciuki przede wszystkim, za tych którzy będą je prowadzić – powiedział o Roksanie Węgiel i Viki Gabor w rozmowie z magazynem Party. – To duża odpowiedzialność: nie zniszczyć im kariery i nie przeciążyć pracą. Rodzice mogą trzymać pieczę, ale są zbyt blisko, przeżywają każdy sukces czy porażkę swojego dziecka.

Michał szczerze i bez ogródek powiedział to, o czym nie chciała powiedzieć wprost żadna inna gwiazda:

Roxie i Viki mają niezwykły, piękny start i myślę, że nie można tego zmarnować. A z drugiej strony, kiedy ktoś zaczyna w wieku 12 lat, to jest za wcześnie – powiedział w rozmowie z magazynem Party.

Czy jego słowa wywołają burzę?


Michał Szpak na premierze filmu Jesteś bogiem

Michał Szpak na premierze filmu Jesteś bogiem

Michał Szpak w finale Tańca z Gwiazdami 10

Michał Szpak w finale Tańca z Gwiazdami 10

Michał Szpak

Michał Szpak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×