Szukaj

Chuligani zaatakowali Michała Szpaka! Sceny jak z filmu Vegi: „Zaraz ci wyj**ię”

Michał Szpak religia

Michał Szpak religia

Michał Szpak był wyśmiewany w szkole

Michał Szpak słynie nie tylko z fantastycznego wokalu, ale także z zamiłowania do błyskotek i kontrowersyjnych strojów. Fascynacja ta pojawiła się już w szkole, w której nie miał łatwo. Gdyby nie jego brat Damian, mógłby kilka razy bardzo ucierpieć!

Michał Szpak to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Choć zaczynał w 2011 roku w programie X-Factor, dopiero 2016 rok przyniósł mu prawdziwą sławę. Występ na Eurowizji z piosenką Color Of Your Life pamięta każdy fan konkursu, podobnie jak moment, w którym dzięki głosowaniu widzów, z ostatniego miesjca przeniósł się ostatecznie na ósmą pozycję. Jego kariera nabrała tempa, a sale na koncertach wypełniają się po brzegi.

Nie zawsze jednak było tak kolorowo. Michał musiał przekonać Polaków nie tylko do siebie, ale i swojego scenicznego wizerunku, który kształtował się w nim już od najmłodszych lat. Pomalowane paznokcie, mocny makijaż u młodego chłopaka moły wzbudzać kontrowersje. Tak też było, kiedy wokalistka chodził do szkoły. Michał w najnowszym wywiadzie dla magazynu Zwierciadło opowiedział o tych nieprzyjemnych chwilach:

Na początku było spoko, ale dość szybko miałem dosyć. Głupie zaczepki, popchnięcia na korytarzu, typowe nastoletnie zagrania. Bez przerwy słyszałem: „Zaraz ci wyj…ę”. A ja jak to ja, słyszę coś takiego i daję jeszcze do pieca. „Spoko, uderz”. Albo: „Może byś się zmierzył z kimś równym sobie?”. Myślę, że to, że nigdy nikt mi nie spuścił wp…dolu, zawdzięczam przede wszystkim bratu Damianowi – wspomina Szpak.

Okazuje się, że na egzaminach maturalnych Szpak również miał problemy spowodowane swoich wyglądem. Na maturze ustnej z języka polskiego egzaminatorom przeszkadzały jego legginsy oraz koszula z szerokimi rękawami, a egzaminie z angielskiego – makijaż:

Nie chcieli mnie dopuścić, ale ja wybroniłem się tym, że mój wygląd ma związek z tematem mojej prezentacji: „Władcy w literaturze i sztuce”. Na angielskim ręce miałem zaciśnięte w pięści, żeby nie widać było lakieru.

My bardzo lubimy styl Michała i cenimy za go przede wszystkim za image.

Pocałunek pięknych sióstr Michała Szpaka w bikini! Tak świętują urodziny Marleny! Będzie skandal?

Maryla Rodowicz już wie, dlaczego Polska nie wygrywa Eurowizji! Kogo powinniśmy wysłać do Tel Awiwu? [WIDEO]

Tak się przechodzi do historii Eurowizji! Michał Szpak, Edyta Górniak czy Michał Wiśniewski? Fani konkursu wybrali największy przebój


Michał Szpak w X-Factor

Michał Szpak w X-Factor

Michał Szpak w przebraniu kalmara na nagraniach do The Voice od Poland

Michał Szpak w przebraniu kalmara na nagraniach do The Voice od Poland

Jak Michał Szpak ubrał się na Sylwestra 2018?

Jak Michał Szpak ubrał się na Sylwestra 2018?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×